تعمیرات پرینترهای اچ پی

تعمیرات پرینترهای اچ پی ام آی جی تی: با نگاهی گذرا به بازارها و تعمیرگاه‌های موجود در زمینه تعمیرات پرینترهای اچ پی، شاهد حضور گسترده ی تعمیركاران پرینتر هستیم. اما سوالی كه مطرح می شود این است كه همه آنها مهارت لازم را به صورت اصولی و استاندارد دارند یا خیر.


تعمیرات پرینترهای اچ پی و رفع اشکالات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری ماشین های اداری اچ پی، ادعای بسیاری از مراکز تعمیرات اچ پی است. با نگاهی گذرا به بازارها و تعمیرگاه‌های موجود در این زمینه، شما شاهد حضور گسترده ی تعمیرکاران پرینتر هستید. اما سوالی که مطرح میشود این است که ، آیا تمامی این افراد و مراکز، مهارت لازم جهت تعمیر پرینترهای اچ پی را به صورت اصولی و استاندارد دارند؟

 متاسفانه بسیاری مراکز استاندارد های لازم جهت تعمیرات پرینترها را ندارند. نکته مهم و حائز اهمیت در این خصوص این است که دستگاه بر اساس استانداردهای روز تعمیر شوند. عدم توجه به برخی عوامل، نظیر مجاز یا غیرمجاز بودنِ یک مرکز تعمیرات پرینتر اچ پی ممکن است نه تنها مشکل را رفع نکند بلکه مشکلات جدیدی را نیز به آن اضافه کند. که در این صورت تعمیر دستگاه را غیر ممکن کند.

مراکز غیرمجاز تعمیرات پرینتر ، غالباً تعهدی نسبت به تعمیرات انجام شده ندارند و در صورت بروز خطا در فرآیندِ تعمیر پرینترهای اچ پی خود را ملزم به پاسخگویی نمی‌دانند در صورتی که نمایندگی اچ پی خود را ملزم به پاسخگویی می داند.

تعمیرات پرینترهای اچ پی (سخت افزاری)

یکی از مهم ترین بخش های تعمیرات ماشین های اداری اچ پی ، رفع مشکلات سخت افزاری این محصولات است. پرینترهای اچ پی در مدل ها و کارکردهای متفاوت دارای قطعات و بخش های متعددی هستند. بروز آسیب در هریک از این قطعات می تواند تبعات بسیاری از جمله ایجاد اختلال در عملکرد این دستگاها داشته باشد.

همکاران ما در نمایندگی hp در تهران ، از تخصص و تجربه لازم برای تعمیر انواع پرینترهای اچ پی برخوردار بوده و می توانند کلیه مشکلات سخت افزاری پرینترهای اچ پی را به شکل تخصصی برطرف نمایند. این تکنسین ها برای ارتقا سطح کیفی فرایند تعمیرات پرینتر از ابزار و دستگاه های مدرن و پیشرفته ای استفاده می کنند که دست آنها را برای انتخاب هریک از روش های تعمیراتی کاملا باز گذاشته است.

 بهترین خرید و انتخاب در پرینترهای اچ پی

پرینترها و به طور کلی چاپگرها دارای کاربردهای مختلفی هستند. و در حال حاضر در بیشتر ادارات، خانه ها، و محیط های کاری پرینتر مورد نیاز است. اما مشکلی اصلی از آنجایی شروع می شود که شما بخواهید پرینتری را خریداری کنید و مناسب با شرایط کاری شما باشد. در ابتدا باید محدوه کاری خود را مشخص کنید اینکه شما میخواهید این پرینتر برای شما متن چاپ کند و یا اشکال گرافیکی و یا عکس آیا شما نیاز به چاپ رنگی دارید و یا چاپ سیاه و سفید برای شما کافی است. سرعت چاپ برای شما از اهمیت بالایی برخوردار است و یا کیفیت آن.

پرینترهای اچ پی براساس نوع مصرف به چند دسته مختلف تقسیم می شوند:

پرینتر جوهرافشان معروف به (inkjet)

چاپگرهای لیزری رنگی و سیاه و سفید معروف (monochrome printer & Laser color)

چاپگرهای چند کاره (Multifunction)

چاپگرهای قابل حمل (Portable Printer)

پرینترهای جوهرافشان – Inkjet

پرینترهای جوهرافشان برای چاپ، قطرات جوهر را بروی کاغذ از طریق هد می پاشد و تصاویر را چه به صورت رنگی و چه به صورت سیاه و سفید چاپ می کند. در این نوع از پرینترای اچ پی ما چندین رنگ را میتوانیم داشتیه باشم رنگ مشکی برای چاپ متون و رنگ های قرمز و زرد و آبی برای چاپ رنگی.

برای چاپ عکس ها با کیفت بالاتر باید از پرینترهای جوهر افشان با تعداد 6 رنگ استفاده کنید. پرینترهای جوهر افشان به طور کلی بسیار برای چاپ عکس و استفاده در عکاسی ها مناسب هستند. سرعت چاپ در پرینترهای جوهر افشان اچ پی مناسب هستند و با قیمت مناسبی که دارند برای مصارف کلی و عمومی انتخاب بسیار مناسبی است.

پرینترهای لیزری سیاه و سفید (تک رنگ)

پرینترهای لیزری اچ پی به طور کلی دارای سرعت بیشتری در چاپ هستند و همین باعث افزایش سرعت و کارایی نیز می شود. یک دستگاه چاپگر لیزری سیاه و سفید صفحات متنی را با کیفیت بسیار مناسب، در مدت زمان کوتاهی چاپ می‌کند.

پرینترهای لیزری سیاه و سفید اچ پی به طور کلی برای چاپ متون سیاه و سفید با سرعت بالا مناسب هستند. چاپگرهای لیزری سیاه و سفید، بهترین انتخاب برای چاپ صفحات متنی در تعداد بالا است. یکی از موارد مورد توجه در پرینترهای لیزری تک رنگ هزینه پایین چاپ به ازای هر صفحه است و سرعت چاپ این پرینترهای اچ پی آن را به گزینه مناسبی برای ادارات تبدیل کرده است.

مشتریان عزیز و دارنگان محصولات اچ پی باید در نظر داشته باشند تعمیرات ماشین های اداری اچ پی مانند خرید آنها نیاز به رعایت و توجه به برخی پارامترها دارد. زیرا تعمیرات پرینترهای اچ پی و یا هر یک از ماشین های اداری اچ پی به نوعی بازگشت به حیات کار آن دستگاه است به همین دلیل باید در بخش مختص خود و با رعایت استانداردهای جهانی تعمیرات اچ پی انجام شد.

نمایندگی اچ پی به عنوان نماینده رسمی شرکت hp  سعی خود را خواهد کرد تا تمامی خدمات که به مشتریان و کاربران ماشین های اداری اچ پی ارائه می دهد دارای بالاترین کیفیت باشد. دارندگان این محصولات اچ پی می توانند در صورت بروز هر گونه اشکال و ایراد در این دست