مدیرعامل شركت ملی مناطق نفت خیز جنوب:

تاسیسات نفتی خوزستان ایمن شده اند

تاسیسات نفتی خوزستان ایمن شده اند ام آی جی تی: مدیرعامل شركت ملی مناطق نفت خیز جنوب وضعیت تاسیسات نفتی استان خوزستان را در صورت وقوع سیل در این استان تشریح نمود.


احمد محمدی در گفت و گو با ایسنا، با تاكید بر این كه تمهیدات لازم برای مقابله با سیل در استان خوزستان اندیشیده شده است، اظهار نمود: از نیمه آبان ماه سال قبل كه بارندگی ها آغاز و بحث سیل در خوزستان عنوان شد پیشگیری های لازم صورت گرفت و شركت ملی مناطق نفت خیز جنوب با مسئولان استان خوزستان همكاریهای لازم را انجام دادند.
وی با بیان این كه شركت ملی مناطق نفت خیز جنوب در شرایط فعلی در دو جبهه فعالیت می كند، افزود: جبهه نخست بحث تولید نفت و پشتیبانی و سرویس دهی است كه باید مراقبت های لازم صورت گیرد و بحث دیگر كمك به ستاد بحران استان خوزستان است.
مدیرعامل شركت ملی مناطق نفت خیز جنوب با تاكید بر این كه بحران خاصی تأسیسات نفتی را تهدید نمی كند، اظهار داشت: پیشگیری های لازم و حداكثری صورت گرفته و تابحال خسارت خاصی گزارش نشده است. البته تهدید همیشه وجود دارد اما نگرانی خاصی در این زمینه كه سیل به تأسیسات نفتی استان خوزستان لطمه برساند نداریم.
محمدی با تاكید بر این كه شركت ملی مناطق نفت خیز جنوب آمادگی لازم برای مقابله با وقوع سیل را دارد، توضیح داد: همه تأسیسات نفتی همچون خطوط لوله و چاه ها ایمن شده اند و همكاران به نوبت در مناطق نفتی حضور دارند.1398/01/12
15:43:10
5.0 / 5
4778
تگهای خبر: آب , تولید , تولید نفت , سرویس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
MIGT انرژی ، توربین، گاز ، ام آی جی تی

migtco.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ام آی جی تی محفوظ است

ام آی جی تی

وبسایت اقتصادی با تمرکز بر نفت و گاز