سه شنبه انجام می شود

عرضه دو میلیون بشكه نفت در بورس با نرخ ۶۷ دلار

عرضه دو میلیون بشكه نفت در بورس با نرخ ۶۷ دلار به گزارش ام آی جی تی سه شنبه پیش رو نفت خام سبك برای دهمین بار در رینگ بین الملل بورس انرژی عرضه می شود و مقرر است این عرضه بر مبنای شیوه نامه جدید و با قیمت پایه ۶۷ دلار و ۲۸ سنت به ازای هر بشكه روی تابلوی معاملات بورس انرژی رود.


به گزارش ام آی جی تی به نقل از ایسنا، با عنایت به اطلاعیه های عرضه در بورس انرژی، سه شنبه این هفته (۳۱ اردیبهشت ماه) دو میلیون بشكه نفت خام سبك شركت ملی نفت ایران در رینگ بین الملل بورس انرژی عرضه خواهد شد.
قیمت پایه این محصول ۶۷.۲۸ دلار گذاشته شده است و حداقل مقدار خرید بابت كشف در بورس ۱۰۰۰ بشكه است. همینطور حداكثر مقدار خرید ۲۰۰۰ بشكه است.
در این دوره عرضه بر مبنای شیوه نامه ابلاغی از جانب وزیر نفت در سال ۱۳۹۸ تغییراتی نسبت به دوره های پیشین مشاهده می شود. یكی از مهم ترین تغییرات این دوره عرضه، حداقل حجم بارگیری زمینی است كه هزار بشكه قرارداد شده است.
همینطور برای این معاملات نوسان قیمت محدودی مشخص نشده است.
دیگر شرایط عرضه در این دوره مانند دوره پیشین است. در این دوره هم واریز پیش پرداخت شش درصد به صورت ارزی فراهم شده و همینطور مقصد محموله خریداری شده آزاد است.1398/02/29
15:01:03
5.0 / 5
4816
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
MIGT انرژی ، توربین، گاز ، ام آی جی تی

migtco.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ام آی جی تی محفوظ است

ام آی جی تی

وبسایت اقتصادی با تمرکز بر نفت و گاز