یك مقام مسئول اعلام كرد؛

صرفه جویی ۱۰ میلیاردی با حذف قبوض كاغذی برق

صرفه جویی ۱۰ میلیاردی با حذف قبوض كاغذی برق ام آی جی تی: مدیرعامل شركت توزیع برق تهران اظهار داشت: حذف قبوض كاغذی تا 3 ماه آینده، صرفه جویی 10 میلیارد تومانی به همراه خواهد داشت.به گزارش ام آی جی تی به نقل از صدا و سیما، حسین صبوری با اشاره به اینكه در تهران بیشتر از ۴.۵ میلیون مشترك برق وجود دارد كه ۷۶ درصد آن مشتركین خانگی هستند، اضافه كرد: سالانه ۵۰۰ هزار تردد برای دریافت خدمات برق در مناطق ۲۲ گانه تهران انجام می شد كه با اجرای دولت الكترونیك تابحال بخش عمده ای نیاز ۹۰ درصد مشتركین الان با استفاده از سامانه ۱۵۲۱ انجام می شود.
وی حذف قبوض كاغذی برق را رویكرد جدید وزارت نیرو در امتداد توسعه دولت الكترونیك دانست و اظهار داشت: تابحال شماره همراه بیشتر از ۱ میلیون مشترك تهران را دریافت كرده ایم كه تا ۳ ماه آینده مابقی تلفن های همراه مشتركین را نیز ثبت خواهیم كرد.
مدیرعامل شركت توزیع برق تهران بزرگ، با اشاره به اینكه قبوض مشتركینی كه شماره آنها ثبت شده الان علاوه بر ارسال به صورت قبوض كاغذی، با پیامك نیز اطلاع رسانی می شود، افزود: طبق برنامه ریزی های انجام شده در سال ۹۸ همه مشتركین باید با ارسال پیامك از قبض برق خود باخبر شوند.
صبوری با اشاره به اینكه ارتباط در این روش دوسویه خواهد بود، اظهار داشت: مشتركین می توانند شناسه قبض خودرا با ستاره ۱ به سر شماره ۱۰۰۰۱۵۲۱ ارسال و قبض خودرا با پیامك دریافت نمایند.
وی درباب مشتركینی كه مستأجر هستند و یا محل زندگی خودرا تغییر می دهند، اضافه كرد: این افراد با ارسال ستاره ۲ به سرشماره ۱۰۰۰۱۵۲۱، قبض محل قبلی را حذف و باردیگر با ارسال شناسه قبض محل جدید با ستاره ۱ به همین سرشماره قبض محل جدید را به صورت پیامكی دریافت نمایند.


منبع:

1398/03/14
15:11:05
5.0 / 5
4551
تگهای خبر: خدمات , زندگی , شركت , مشترك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
MIGT انرژی ، توربین، گاز ، ام آی جی تی

migtco.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ام آی جی تی محفوظ است

ام آی جی تی

وبسایت اقتصادی با تمرکز بر نفت و گاز