ارائه برنامه های جدید كارت سوخت در هفته آینده

ارائه برنامه های جدید كارت سوخت در هفته آینده به گزارش ام آی جی تی سخنگوی شركت ملی پخش فرآورده های نفتی اظهار داشت: هفته آینده برنامه های جدیدی را برای اجرای طرح گردنگیر استفاده از كارت سوخت شخصی در نظر داریم كه در ایام آتی اطلاع رسانی خواهد شد.


فاطمه كاهی در گفت و گو با ایسنا، درباره برنامه شركت ملی پخش برای اجرای جدی تر طرح گردنگیر كارت سوخت شخصی اظهار نمود: هم اكنون كارت سوخت جایگاه داران برای سوخت رسانی در سراسر كشور وجود دارد، اما قصد تغییر و تحولات در شرایط فعلی را داریم.
وی در بخش دیگری از صحبت های خود و در پاسخ به این پرسش كه افرادی كه به هر دلیلی كارت سوخت آنها قفل شده است، باید چه اقداماتی انجام دهند، اشاره كرد: این افراد باید نسبت به حذف رمز كارت هوشمند سوخت اقدام نمایند و برای این كار باید به یكی از نواحی یا مناطق شركت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران بازگشت و با داشتن مدارك هویتی به حذف رمز كارت اقدام نمایند.
به گفته سخنگوی شركت ملی پخش فرآورده های نفتی لازم است افراد برای وارد كردن رمز كارت سوخت به این مساله توجه داشته باشند كه باید چهار شماره سمت راست كد ملی شخصی كه كارت سوخت به نام آن فرد است، وارد شود؛ در غیر این صورت كارت قفل خواهد شد كه لازم است نسبت به حذف رمز كارت اقدام نماید.
كاهی با اشاره به مدارك هویتی لازم برای حذف رمز كارت هوشمند سوخت درباره حذف رمز كارت اظهار داشت: حضور مالك وسیله نقلیه جهت این امر الزامی بوده و در صورت درخواست توسط شخص دیگر با ارائه ی وكالت نامه محضری و یا برگه انحصار وراثت حذف رمز كارت سوخت امكان پذیر است. برای اشخاص حقیقی یكی از مدارك شناسایی مالك وسیله نقلیه (شناسنامه، كارت ملی، گذرنامه) و برای اشخاص حقوقی معرفینامه سازمان مربوطه با درج شماره ملی به همراه كارت ملی نماینده معرفی شده و همین طور كارت شناسایی خودرو یا شناسنامه مالكیت وسیله نقلیه، تكمیل فرم درخواست رمزگشایی و در دست داشتن اصل كارت سوخت جهت حذف رمز كارت هوشمند سوخت الزامی است.
منبع:

1398/05/27
13:04:28
5.0 / 5
4266
تگهای خبر: سازمان , سوخت , شركت , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
MIGT انرژی ، توربین، گاز ، ام آی جی تی

migtco.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ام آی جی تی محفوظ است

ام آی جی تی

وبسایت اقتصادی با تمرکز بر نفت و گاز