برای حذف قبوض كاغذی برق

اطلاعات شصت درصد مشتركان استان تهران ثبت گردید

اطلاعات شصت درصد مشتركان استان تهران ثبت گردید به گزارش ام آی جی تی مدیرعامل شركت توزیع نیروی برق استان تهران با تاكید بر اینكه از شروع مهرماه قبوض كاغذی برق در سراسر كشور حذف می شود، اظهار داشت: تابحال اطلاعات شصت درصد مشتركان برق استان تهران در سامانه حذف قبوض كاغذی ثبت شده است و لازم است مشتركان باقی مانده نیز تا نیمه شهریورماه نسبت به ثبت خود در سامانه مربوطه اقدام نمایند.


به گزارش ام آی جی تی به نقل از ایسنا، مدیرعامل شركت توزیع نیروی برق استان تهران اظهار داشت: همزمان با هفته دولت 62 پروژه تامین برق، روشنایی معابر و اصلاح و بهینه سازی شبكه های برق با اعتباری بالغ بر 52 میلیارد تومان افتتاح و یا عملیات اجرایی آنها آغاز خواهد شد.
حاجی رضا تیموری اضافه كرد: در سال قبل به منظور اجرای طرح های عمرانی همچون توسعه، راه اندازی و بهینه سازی شبكه های توزیع برق حدود 295 میلیارد تومان هزینه شده كه 50 درصد آن از محل منابع داخلی و 50 درصد دیگر نیز توسط مشتركان جدید در چارچوب طرح های نیرورسانی تامین شده است.
وی با تاكید بر این كه اعتبار اختصاص یافته به منظور اجرای طرح های عمرانی در سال قبل نسبت به سال 1396 به بیشتر از 62 درصد افزایش یافته است، افزود: جهت ساماندهی برق های غیرمجاز و كاهش تلفات انرژی در روستای مرتضی گرد نیز تابحال 9000 درخواست انشعاب در این روستا به ثبت رسیده و 2250 انشعاب نیز به فروش رسیده است.
تیموری با اشاره به ابلاغ قانون امكان واگذاری انشعاب غیردائم برق، اشاره كرد: تابحال 91 هزار درخواست انشعاب غیر دائم به ثبت رسیده كه از این تعداد، 55 هزار انشعاب واگذار شده و نسبت به نصب 44هزار انشعاب غیر دائم نیز اقدام شده است.
مدیرعامل شركت توزیع نیروی برق استان تهران اشاره كرد: از این محل حدود 100 میلیارد تومان به دست آمده است و منجر به فروش سالانه 100 میلیون كیلووات ساعت انرژی و كسب درآمدی معادل با 10 میلیارد تومان می شود.
بنا بر اعلام وزارت نیرو، وی جمع آوری 116 مركز تولید ارزهای دیجیتال و واریز حدود 6 میلیارد تومان مابه التفاوت فروش انرژی را از دیگر اقدامات شاخص این شركت در سال 98 برشمرد و ابراز امیدواری كرد كه با اجرایی شدن سازوكار قانونی مناسب جهت فعالیت تولیدكنندگان رمز ارزها، به فعالیت های غیرقانونی این بخش از مصرف كنندگان خاتمه داده شود.
تیموری با اشاره به اجرای موفق طرح های مدیریت مصرف و برنامه 098 اظهار داشت: ارتقا و توسعه 100 درصدی نرم افزار نیرورسانی، ارائه روش های نظارت بر عملكرد پیمانكاران، ارتقا توان راهبری شبكه، هوشمندسازی، رویت پذیری و توسعه 90 درصدی نقاط مانور و ارتقا سامانه های اطلاع رسانی و پاسخگویی به مشتركان همچون این برنامه هایی است كه با اجرای دقیق آن توانسته ایم با موفقیت دوره اوج مصرف را در تابستان سال جاری سپری نماییم.
منبع:

1398/06/01
00:56:15
5.0 / 5
4285
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
MIGT انرژی ، توربین، گاز ، ام آی جی تی

migtco.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ام آی جی تی محفوظ است

ام آی جی تی

وبسایت اقتصادی با تمرکز بر نفت و گاز