باز هم پیامك های كلاهبرداری كارت سوخت!

باز هم پیامك های كلاهبرداری كارت سوخت! به گزارش ام آی جی تی بعد از اجرای طرح اجبار استفاده از كارت سوخت شخصی، عده ای مبادرت به سوءاستفاده از افراد كرده اند و با ارسال پیامك هایی در مورد كارت سوخت، حساب شهروندان را صفر می كنند.


به گزارش ام آی جی تی به نقل از ایسنا، از بیست و دوم مرداد ماه طرح اجبار استفاده از كارت سوخت شخصی با هدف ساماندهی به وضعیت سوخت كشور اجرا شد كه از همان زمان شاهد برخی كلاهبرداری ها در این عرصه هستیم.
هرچند كه پلیس فتا تابحال اقدامات پیشگیرانه ای را انجام داده است اما بازهم پیامك هایی با موضوعات فریبده مربوط به كارت سوخت برای بعضی از شهروندان ارسال می شود.
البته بعد از ارسال اینگونه پیام ها، با گذشت مدت زمانی پیام دیگر برای آگاه سازی و اعلام اخطار برای افراد ارسال می شود.
چندی قبل هم شركت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران در اطلاعیه اعلام نمود كه "با توجه به ارسال پیامك هایی به تلفن همراه برخی هموطنان با مبحث سهمیه بندی بنزین و معرفی سایت های غیرقانونی و جعلی برای سوءاستفاده از اطلاعات شخصی و بانكی مردم، لازم است هموطنان در اینباره هوشیاری كامل داشته باشند و از هر گونه ثبت نام، عرضه اطلاعات شخصی و بانكی و هم پرداخت وجه از راه وب سایت های مورد اشاره خودداری كنند".
هزینه مصوب برای صدور كارت هوشمند سوخت، مبلغ ۱۰ هزار تومان است كه به صورت حضوری در دفاتر پلیس +۱۰ یا هنگام تحویل كارت هوشمند سوخت توسط مأموران پست دریافت می شود.1398/07/05
13:45:06
5.0 / 5
4492
تگهای خبر: بنزین , سوخت , شركت , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
MIGT انرژی ، توربین، گاز ، ام آی جی تی

migtco.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ام آی جی تی محفوظ است

ام آی جی تی

وبسایت اقتصادی با تمرکز بر نفت و گاز