اعزام ۱۰ اكیپ برق رسانی به شهرهای نجف و كربلا

اعزام ۱۰ اكیپ برق رسانی به شهرهای نجف و كربلا به گزارش ام آی جی تی رئیس ستاد عتبات عالیات شركت توانیر با تاكید بر این كه هیچگونه مشكلی برای تامین برق موكب های اربعین حسینی در گذرگاه های مرزی كشور وجود ندارد، اظهار داشت: تابحال ۱۰ اكیپ برق رسانی به شهرهای نجف و كربلا اعزام شده است تا به مراكز خدماتی و مواكب نیازمند برق رسانی خدمات لازم را ارائه نمایند.


به گزارش ام آی جی تی به نقل از ایسنا، مسعود معین پور، با اشاره به این كه خدمات برق رسانی در دو بخش درون مرزی و برون مرزی در حال انجام می باشد، اظهار داشت: داخل كشور به منظور برق رسانی و تامین برق پایدار پاركینگ های مستقر در چهار پایانه مرزی شلمچه، چذابه، مهران، خسروی و ۷۰۰ موكب و مراكز خدماتی در راه حدود ۳۲ كیلومتر خط فشار متوسط و ۲۹ كیلومتر خط فشار ضعیف راه اندازی شده است.
بنا بر اعلام وزارت نیرو، مشاور مدیرعامل و رئیس ستاد عتبات عالیات توانیر تصریح كرد: برای تامین روشنایی ۴۳۱ هكتار پاركینگ و مسیرهای منتهی به پایانه های مرزی بیشتر از چهار هزار و ۸۰۰ دستگاه پروژكتور نصب شده است.
معین پور اضافه كرد: در خارج از مرزها هم ۱۰ اكیپ برق رسانی به شهرهای نجف و كربلا اعزام شده است تا به مراكز خدماتی و مواكب نیازمند برق رسانی، خدمات لازم را ارائه نمایند.
تامین روشنایی مسیر زائرین اربعین حسینی در مرز خسروی
مدیرعامل شركت توزیع نیروی برق استان كرمانشاه هم از تامین برق و روشنایی مسیر زائرین اربعین حسینی در مرز خسروی اطلاع داد.
امیدعلی مرآتی با اشاره به تشكیل ستاد اربعین استان از دو ماه گذشته اظهار داشت: علاوه بر ایجاد روشنایی كامل برای ۱۴۵ هكتار پاركینگ در مرز خسروی، به سه اردوگاه ۲۰ هزار نفری هم برق رسانی شده است.
وی عنوان كرد: ۱۴ كیلومتر برق فشار متوسط به خسروی منتقل و یك دستگاه «چنج اور» هم در این محل نصب شده است تا در صورت قطع یكی از دو خط تغذیه برق خسروی، خط بعدی بلافاصله وارد مدار شود.
مدیرعامل شركت توزیع نیروی برق استان كرمانشاه افزود: روشنایی معابر مسیر بین شهری قصرشیرین تا خسروی كاملا پاك سازی شده و حدود ۳۱ كیلومتر مسیر مذكور به صورت كامل از روشنایی برخوردار شده اند.
وی از استقرار چهار دستگاه دیزل ژنراتور و یك دستگاه پست سیار در شهرستان قصرشیرین اطلاع داد و اظهار داشت: كار ایجاد روشنایی معابر در پنج كیلومتر كمربندی قصرشیرین و اصلاح و بهینه سازی شبكه برق داخل شهر قصرشیرین انجام شده است.
مرآتی اضافه كرد: تعمیرات كلی روشنایی معابر مسیر زائرین از كنگاور تا خسروی هم انجام شده و كار برق رسانی به موكب ها، ایستگاه های خودپرداز و اماكن مشخص شده توسط ستاد اربعین هم در حال انجام و تكمیل است.
رئیس هیئت مدیره شركت توزیع برق استان كرمانشاه اظهار داشت: علاوه بر اقدامات مذكور، خدمات برق رسانی به موكب ها در طول مسیر زائرین و سایر شهر های مسیر هم مانند شهرستان های سنقر و بیستون در حال انجام می باشد.
مدیرعامل شركت توزیع نیروی برق استان كرمانشاه تصریح كرد: علاوه بر اقدامات پیش گفته، اكیپ های كمكی از شهرستان های تابعه هم به قصرشیرین اعزام شده است.
وی از ایجاد پایگاه مركزی و قرارگاه اربعین وزارت نیرو در خسروی اطلاع داد و اظهار داشت: شركت توزیع نیروی برق استان كرمانشاه و شركت های تابعه وزارت نیرو به همراه همكاران عملیات در این پایگاه برای عرضه خدمات مستقر خواهند شد.
مدیرعامل شركت توزیع نیروی برق استان كرمانشاه با اشاره به اینكه به منظور عرضه خدمات مطلوب تر به زائرین یك پایگاه در قصرشیرین به راه افتاده است، تصریح كرد: همكاران ما در شركت توزیع نیروی برق استان كرمانشاه ۲۴ ساعته و تمام وقت برای آماده سازی مسیر و خدمات دهی به زائرین اربعین حسینی درحال انجام وظیفه هستند.1398/07/20
14:21:37
5.0 / 5
4525
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
MIGT انرژی ، توربین، گاز ، ام آی جی تی

migtco.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ام آی جی تی محفوظ است

ام آی جی تی

وبسایت اقتصادی با تمرکز بر نفت و گاز