معاون شركت ملی حفاری ایران:

نمایشگاه نفت زمینه ساز ارتباط مستقیم میان صنعت و سازندگان است

نمایشگاه نفت زمینه ساز ارتباط مستقیم میان صنعت و سازندگان است به گزارش ام آی جی تی ایسنا/خوزستان معاون شركت ملی حفاری ایران در امور فنی و مهندسی اظهار داشت: نمایشگاه ساخت تجهیزات صنعت نفت و حفاری زمینه ساز ارتباط مستقیم میان صنعت و سازندگان برای بحث ساخت داخل است.


مهران مكوندی امروز ۲۵ آذرماه در حاشیه نمایشگاه ساخت تجهیزات صنعت نفت و حفاری خوزستان در اهواز در جمع خبرنگاران، اظهار نمود: نمایشگاه صنعت نفت یك فرصت مهم برای شركت های زیرمجموعه صنعت نفت و سازندگان و تامین كنندگان قطعات و تجهیزات است تا از نزدیك در زمینه های مختلف همكاری، رایزنی و تبادل نظر كنند.
به گزارش ام آی جی تی به نقل از ایسنا، وی ادامه داد: با عنایت به تحریم های ظالمانه استكبار ضد كشورمان، برگزاری این نمایشگاه بهترین فرصت را به وجود می آورد تا سازندگان بخش خصوصی از نزدیك در جریان نیازهای شركت ها قرار گرفته و توانمندی های خویش را ارائه دهند.
مكوندی خاطرنشان كرد: این شركت از راه امكانات ارتباطی هم به صورت مستقیم با شركت ها و مجموعه های فعال در عرصه ساخت قطعات و تجهیزات در ارتباط می باشد.
معاون شركت ملی حفاری ایران در امور فنی و مهندسی كه مسئولیت كمیته عالی تحول سامانه های اطلاعات مدیریت شركت را هم بر عهده دارد، عنوان كرد: یكپارچه سازی و همگام سازی اطلاعات مدیریت، گامی نوین در تحقق اهداف كلان مجموعه ملی حفاری ایران است.
وی تصریح كرد: سامانه های اطلاعاتی در سازمان های كارآمد نقشی فراتر از تسهیل ارتباطات و اتوماسیون اداری برعهده دارند و این سیستم ها در شرایط مناسب توانسته اند بازوی سازمان برای تحقق راهبردها و اهداف باشند.1398/09/25
14:44:27
5.0 / 5
4602
تگهای خبر: تحریم , حفاری , سازمان , سیستم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
MIGT انرژی ، توربین، گاز ، ام آی جی تی

migtco.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ام آی جی تی محفوظ است

ام آی جی تی

وبسایت اقتصادی با تمرکز بر نفت و گاز