سخنگوی صنعت برق اعلام كرد:

پرداخت پاداش به مشتركان كم مصرف برق و گاز

پرداخت پاداش به مشتركان كم مصرف برق و گاز ام آی جی تی: سخنگوی صنعت برق، از پرداخت پاداش توسط شركت های برق و گاز به مشتركانی كه نسبت به كاهش مصرف خود اقدام نمایند، آگاهی داد.


به گزارش ام آی جی تی به نقل از صدا و سیما، مصطفی رجبی مشهدی با بیان این كه این اقدام توسط وزارتخانه های نفت و نیرو برای ترویج مصرف بهینه گاز و برق مشتركان است، اضافه كرد: طرح پرداخت پاداش خوش مصرفی به مشتركان به سبب سرمای هوا و افزایش مصرف انرژی در كشور اجرایی می شود.
وی اظهار داشت: مشتركانی كه نسبت به دوره مشابه سال قبل مصرف برق و گاز خودرا كاهش دهند، مشمول پرداخت پاداش خوش مصرفی می شوند.
سخنگوی صنعت برق افزود: این طرح برمبنای تجربه موفق همكاری مشتركان برق در تابستان سال جاری دنبال می شود و ابراز امیدواری كرد باتوجه به برودت هوا و نیاز به صرفه جویی در مصرف سوخت، مشتركان برق و گاز مشاركت فعالانه ای در این طرح داشته باشند.
رجبی مشهدی اضافه كرد: می توان با راهكارهای ساده استفاده بیشتر از نور طبیعی و خاموش كردن لامپ های اضافی و تنظیم وسایل گرمایشی در دمای آسایش و جلوگیری از هدر رفت انرژی، نسبت به كاهش مصرف انرژی در زمستان اقدام نمود.


منبع:

1398/11/05
14:45:30
5.0 / 5
4309
تگهای خبر: انرژی , سوخت , شركت , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
MIGT انرژی ، توربین، گاز ، ام آی جی تی

migtco.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ام آی جی تی محفوظ است

ام آی جی تی

وبسایت اقتصادی با تمرکز بر نفت و گاز