یك مقام مسئول خبر داد:

ظرفیت تولید مواد اولیه بطری های پلاستیكی افزایش یافت

ظرفیت تولید مواد اولیه بطری های پلاستیكی افزایش یافت به گزارش ام آی جی تی یك مقام مسئول صنعت پتروشیمی؛ از افزایش ظرفیت تولید مواد اولیه بطری های پلاستیكی تا سال ۱۴۰۰ اطلاع داد.به گزارش ام آی جی تی به نقل از مهر، سیدرضا قاسمی شهری در نشست خبری با اشاره به اینكه سال جاری در بخش تأمین مواد اولیه تولید بطری های پلاستیكی التهابی نداشتیم، اظهار داشت: تمام مواد اولیه مورد استفاده برای بطری های پلاستیكی كه تولید كردیم، از مجرای بورس كالا به بازار ارائه شد و به هیچ عنوان سمت قراردادهای مستقیم خارج از بورس نرفتیم.
وی اضافه كرد: سال جاری علاوه بر اینكه نیاز بازار داخلی را تأمین كردیم، صادرات هم داشتیم. به صورت كلی هم برنامه توسعه تولید پایدار را در دست اقدام داریم تا بتوانیم ضمن تطبیق با تكنولوژی روز دنیا، هزینه های تولید را كاهش دهیم.
مدیرعامل یكی از پتروشیمی های كشور تصریح كرد: از كل محصول نهایی تولید شده، ۹۵ درصد را كه رقم حدودی ۴۷۰ هزار تن طی ۱۰ ماهه نخست سال جاری را به خود اختصاص می دهد را به بازار داخلی عرضه كردیم. این در شرایطی است كه كل تولید محصول نهایی این مجموعه در ۱۰ ماه نخست سال جاری ۹۵۰ هزار تن بوده است.
قاسمی شهری با بیان اینكه تا آخر ۱۴۰۰ با راه اندازی یك واحد جدید (اس. اس. پی) با هدف افزایش ظرفیت تولید مواد اولیه بطری های پلاستیكی، راه اندازی می شود، توضیح داد: هم اكنون ظرفیت تولید مواد اولیه بطری های پلاستیكی، ۳۶۰ هزار تن است كه به این رقم ظرفیت ۵۰۰ هزارتنی اضافه می شود.
به گفته وی، طی مدتی كه از مهر ماه سالجاری كه مجدداً به بازارهای صادراتی ورود كردیم توانستیم در رقابت با شركت های سعودی، اماراتی، تركیه ای و … موفق باشیم.

1398/11/08
21:01:30
5.0 / 5
4179
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
MIGT انرژی ، توربین، گاز ، ام آی جی تی

migtco.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ام آی جی تی محفوظ است

ام آی جی تی

وبسایت اقتصادی با تمرکز بر نفت و گاز