اسفنانی خبر داد

حضور گشت های تعزیرات در مراكز تولید و عرضه ماسك و دستكش یك بار مصرف

حضور گشت های تعزیرات در مراكز تولید و عرضه ماسك و دستكش یك بار مصرف به گزارش ام آی جی تی مدیركل تعزیرات حكومتی شهر تهران از برنامه ریزی گشت های این سازمان برای حضور در مراكز عرضه و تولید ماسك و موارد مورد نیاز مردم به دنبال شیوع بیماری كرونا اطلاع داد.محمدعلی اسفنانی در گفتگو با ایسنا، در ارتباط با نظارت های سازمان تعزیرات حكومتی بر گرانفروشی ماسك و دستكش یك بار مصرف به دنبال شیوع ویروس كرونا و اینكه آیا پرونده ای در این رابطه در تهران تشكیل شده است یا خیر، اظهار نمود: هنوز پرونده ای در این رابطه تشكیل نشده است و امروز پیگیری می نماییم كه چنانچه تخلفی در این حوزه مشاهده شد با آن برخورد نماییم.

وی اضافه كرد: از بامداد امروز هم برنامه ریزی می نماییم كه گشت هایمان در مراكز عرضه و توزیع و حتی تولید ماسك و مواردی كه مورد نیاز مردم است حضور پیدا كنند و امیدواریم كه ان شاءالله بتوانیم به نتیجه مثبتی برسیم.

مدیركل تعزیرات حكومتی شهر تهران اظهار داشت: مردم از راه سامانه ۱۳۵ تخلفات را به ما گزارش دهند چون ما قطعا یقین ورود می نماییم.

بر اساس این گزارش، سخنگوی سازمان تعزیرات حكومتی روز گذشته (دوم اسفندماه) از آمادگی این سازمان برای رسیدگی به گرانفروشی ماسك و دستكش یك بار مصرف به دنبال شیوع ویروس كرونا اطلاع داد.
1398/12/03
14:26:57
5.0 / 5
3808
تگهای خبر: تولید , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
MIGT انرژی ، توربین، گاز ، ام آی جی تی

migtco.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ام آی جی تی محفوظ است

ام آی جی تی

وبسایت اقتصادی با تمرکز بر نفت و گاز