چه كسانی می توانند قبض برق خودرا پرداخت نكنند؟

چه كسانی می توانند قبض برق خودرا پرداخت نكنند؟ به گزارش ام آی جی تی سخنگوی صنعت برق كشور اظهار داشت: برمبنای تمهیدات در نظر گرفته شده به دنبال شیوع بیماری كرونا مشتركان خانگی كه توان پرداخت ندارند و مشتركان تجاری كه كسب و كار كوچك دارند تا اردیبهشت ماه فرصت دارند تا قبض برق خودرا پرداخت كنند.


مصطفی رجبی مشهدی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به اینكه تسهیلات در نظر گرفته شده برای مشتركان خانگی و مشتركان تجاری آمپری در نظر گرفته شده است، اظهار نمود: هدف ما این است كه اولا بمنظور كاهش تردد خدمات غیر حضوری به تمام مشتركان ارائه دهیم و در عین حال شبكه برق بطور كامل پایدار باشد و در تامین برق اختلالی ایجاد نشود.
وی با تاكید بر اینكه برای این مهم تمهیدات لازم در نظر گرفته شده است، اشاره كرد: علاوه بر این مساله برای افرادی كه درخواست خرید انشعاب جدید دارند مثل افرادی كه اخیرا خانه ساختند برنامه هایی را در نظر گرفته ایم تا علاوه بر انجام امور به صورت غیر حضوری پرداخت هزینه انشعاب نیز در سه قسط صورت گیرد.
سخنگوی صنعت برق كشور با اشاره به برنامه در نظر گرفته شده برای پرداخت قبض برق، اظهار داشت: اعلام كردیم افرادی كه توانایی پرداخت ندارند و موفق به انجام این كار نشده اند برق آنها به هیچ عنوان قطع نشود و این افراد تا اردیبهشت ماه فرصت دارند كه قبض خودرا پرداخت كنند اما در خواست ما از افرادی كه توانایی دارند این است كه حتما نسبت به پرداخت قبوض اقدام نمایند.
رجبی مشهدی با اشاره به اینكه این شامل حال مشتركان تجاری نیز می شود، اظهار داشت: منظور از مصارف آمپری كه در اطلاعیه انتشار یافته آمده بود، مشتركانی هستند كه میزان مصرف برق آنها كم است كه شامل حال مشتركان تجاری كوچك همچون مغازه ها، سوپر ماركت ها و یا تولیدی های كوچك می شود و این تسهیلات شامل حال كارخانه ای كه تولید كافی دارد نخواهد شد.
منبع:

1398/12/22
23:56:45
5.0 / 5
3415
تگهای خبر: تولید , خدمات , خرید , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
MIGT انرژی ، توربین، گاز ، ام آی جی تی

migtco.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ام آی جی تی محفوظ است

ام آی جی تی

وبسایت اقتصادی با تمرکز بر نفت و گاز