مدیرعامل شركت توزیع فرآورده های نفتی منطقه شاهرود:

تعطیلی برخی جایگاه های عرضه سوخت در استان سمنان كذب است

تعطیلی برخی جایگاه های عرضه سوخت در استان سمنان كذب است به گزارش ام آی جی تی مدیرعامل شركت توزیع فرآورده های نفتی منطقه شاهرود با اشاره به اینكه خبر تعطیلی جایگاه های سوخت در سطح استان به علت كرونا كذب است، اظهار داشت: همه جایگاه های عرضه سوخت فعال می باشند.علی اكبر عرب عامری در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن بیان اینكه شائبه تعطیلی جایگاه های توزیع فرآورده های نفتی در حقیقت كذب و شایعه است، بیان نمود: برای جایگاه های توزیع فرآورده های نفتی و سی ان جی استان سمنان هیچ تعطیلی به علت كرونا رخ نداده است.
وی با اشاره به اینكه جایگاه های سوخت در سطح استان سمنان ۲۴ ساعته مشغول به كار هستند، اضافه كرد: ۱۱۴ جایگاه شامل ۷۴ پمپ بنزین و گازوئیل و ۴۰ پمپ سی ان جی در استان سوخت به مردم عرضه می كنند.
روال سابق ادامه دارد
مدیر عامل شركت توزیع فراورده های نفتی منطقه شاهرود با اشاره به ضرورت عدم توجه مردم به اخبار كذب در فضای مجازی، بیان نمود: باید اخبار را از مبادی رسمی دریافت كرد.
عربعامری با اشاره به اینكه عدم ازدحام و نگرانی مردم در جایگاه های سوخت خواسته ما از مردم است، اظهار داشت: مردم طبق روال معمول در طول مدت شبانه روز نسبت به دریافت سوخت اقدام نمایند و جایگاه داران هم سوخت رسانی را بدون اختلال ادامه می دهند.
وی در خاتمه از توزیع سوخت در جایگاه ها مطابق معمول و به صورت ۲۴ ساعت شبانه روز اطلاع داد و ابراز كرد: جایگاه ها برنامه ای هم برای تعطیلی یا كم كردن ساعات خدمات به علت كرونا ندارند.

1398/12/24
15:18:55
5.0 / 5
3819
تگهای خبر: بنزین , خدمات , سوخت , سی ان جی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
MIGT انرژی ، توربین، گاز ، ام آی جی تی

migtco.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ام آی جی تی محفوظ است

ام آی جی تی

وبسایت اقتصادی با تمرکز بر نفت و گاز