70 درصد پمپ بنزین های تهران روزی 3 بار ضد عفونی می شوند

70 درصد پمپ بنزین های تهران روزی 3 بار ضد عفونی می شوند به گزارش ام آی جی تی معاون مدیر عامل شركت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران منطقه تهران اظهار داشت: در تهران 332 جایگاه وجود دارد كه اگر حتی 20 جایگاه نیز غیر فعال باشند، برمبنای آماری كه به ما اعلام شده 70 درصد جایگاه ها حداقل روزانه سه مرتبه عملیات ضدعفونی را انجام می دهند.


سعید برخوردار در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به محدودیت هایی كه در تامین مواد ضدعفونی كننده، ماسك و دستكش در سطح كشور وجود دارد، اظهار نمود: می توان گفت حدودا ضدعفونی تمام مراكز عملیاتی در سطح استان همچون انبارهای نفت و سوخت گیری انجام می شود و در بخش عرضه نیز به تمام جایگاه ها ابلاغ گردیده است كه روزانه سه نوبت كار ضدعفونی را در دستوركار خود قرار دهند.
وی ادامه داد: بعضی از جایگاه ها در تهیه ماسك ودستكش مشكل دارند اما برمبنای مدارك و مستنداتی كه روزانه برای ما ارسال می شود، خیلی از جایگاه ها دستكش یكبارمصرف را بین مشتریان توزیع می كنند تا اگر فردی تمایل داشت خودش سوخت گیری كند، مشكلی برای آن فرد به وجود نیاید.
معاون مدیرعامل شركت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران منطقه تهران با تاكید بر این كه یك اطلاعیه صادر كردیم تا جایگاه ها حتما روزی سه بار عملیات ضدعفونی را انجام دهند، اشاره كرد: علاوه بر این، همكاران در سپاه و شهرداری نیز این كار را انجام می دهند؛ یعنی بطور مستمر عملیات ضدعفونی جایگاه ها در حال انجام می باشد.
برخوردار اظهار نمود: البته باید دید كه این مساله تا چه میزان از نظر وزارت بهداشت مطلوب است اما اگر قرار باشد هر ساعت و یا هر شش ساعت این كار صورت گیرد، یك مقدار مشكل است؛ چونكه این مساله سبب ایجاد ازدحام جمعیت می شود.
وی با تاكید بر این كه بوسیله روسای نواحی، نظارت روی جایگاه ها صورت می گیرد، اشاره كرد: به محض این كه گزارشی خلاف این مطالب اعلام گردد، در همان ساعت پیگیری و با جایگاه ها حتما برخورد خواهد شد.
معاون مدیرعامل شركت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران منطقه تهران با بیان این كه دو دسته جایگاه وجود دارد؛ یك دسته جایگاه های اختصاصی و یك سری جایگاه هایی كه تحت پوشش شركت های صاحب نشان و برند هستند، اظهار داشت: به تمام این جایگاه ها اخطار و تاكید خواهیم كرد تا این مهم را مورد توجه قرار دهند.
برخوردار همین طور از همكاری استانداری برای تسریع این مسأله آگاهی داد و اضافه كرد: روز گذشته با استانداری تهران هماهنگ كردیم و اگر پاسخ ما را بدهند، این طرح را آغاز خواهیم كرد. بر طبق این طرح، اگر استانداری نیرو انسانی در اختیار ما قرار دهد، ما نیز مواد ضدعفونی را در اختیار جایگاه ها قرار خواهیم داد تا عملیات ضدعفونی بطور مستمر صورت گیرد.
منبع:

1398/12/28
21:31:23
5.0 / 5
3224
تگهای خبر: بنزین , سوخت , شركت , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
MIGT انرژی ، توربین، گاز ، ام آی جی تی

migtco.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ام آی جی تی محفوظ است

ام آی جی تی

وبسایت اقتصادی با تمرکز بر نفت و گاز