افزایش تولید در پالایشگاه چهارم مجتمع پارس جنوبی

افزایش تولید در پالایشگاه چهارم مجتمع پارس جنوبی به گزارش ام آی جی تی مدیر پالایشگاه چهارم مجتمع پارس جنوبی اظهار داشت: تمام فاكتورهای عملكرد در حوزه های مختلف در فازهای 6 و 7 و 8 پارس جنوبی بهبود یافته است.


بهزاد سالاری در گفت و گو با ایسنا، درباره مهمترین شاخص و عملکرد پالایشگاه پارسال اظهار نمود: در عرصه تولید و بهره برداری رسیدن به شاخص قابلیت اطمینان تولید با عملکرد ۹۹.۸۸ درصد در سال ۹۸ یکی از مهم ترین دستاوردهای فازهای ۶ و ۷ و ۸ است.
وی با بیان این که شاخص اثربخشی تولید یا OPE با عملکرد ۱۰۰ درصد در سال ۹۸ نیز محقق شده است؛ اظهار نمود: در حوزه مهندسی و خدمات فنی پالایشگاه چهارم در شاخص مصرف ویژه انرژی SEC با عملکرد ۰.۵۴GJ/T در سال ۹۸ پایین ترین میزان مصرف انرژی در میان پالایشگاه های مجتمع را کسب کرده است.
سالاری موفقیت دیگر پالایشگاه چهارم را در حوزه HSE عنوان نمود و اظهار داشت: در این بخش نیز فازهای ۶ و ۷ و ۸ در شاخص فلرینگ با عملکرد ۱.۲ تن بر کیلو تن خوراک ورودی و شاخص COD با عملکرد ۳۹.۴۹ PPM بهترین عملکرد را در میان پالایشگاه های مجتمع ثبت کرده است.
مدیر فازهای ۶ و ۷ و ۸ پارس جنوبی اضافه کرد: در حوزه مدیریت دارایی های فیزیکی نیز فاکتورهای قابلیت دسترس پذیری تجهیزات حیاتی با عملکرد ۸۵.۵ درصد و شاخص سیگنال های غیر مؤثر شده با عملکرد ۲.۱۸ درصد بیشترین عملکرد را در میان فاکتورهای این حوزه کسب کردیم.
منبع:

1399/02/23
23:43:25
5.0 / 5
2614
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
MIGT انرژی ، توربین، گاز ، ام آی جی تی

migtco.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ام آی جی تی محفوظ است

ام آی جی تی

وبسایت اقتصادی با تمرکز بر نفت و گاز