سهمیه بنزین مرداد امشب واریز می شود

سهمیه بنزین مرداد امشب واریز می شود سخنگوی شركت ملی پخش فرآورده های نفتی اظهار داشت: كارت سوخت تمام خودرو ها ساعت صفر امشب یكم مرداد ماه شارژ می شود.


فاطمه کاهی در گفت و گو با ایسنا، با اعلان اینکه کارت سوخت افراد اول هر ماه شارژ می شود، اظهار نمود: این ماه نیز طبق روال، بامدادان کارت سوخت تمام وسائل نقلیه شارژ می شود.
وی سقف ذخیره بنزین در کارت سوخت را ۵۴۰ لیتر اعلام و اشاره کرد: سقف در نظر گرفته شده برای ذخیره بنزین ۹ ماه است که این ماه موعد آن فرا می رسد.
سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی توضیح داد: برای خودرو های شخصی سواری، سهمیه بنزین به شرط عبور نکردن از ۵۴۰ لیتر در کارت ذخیره می شود و قابل انتقال به ماه های بعد است؛ بدین معنا که سهمیه ۶۰ لیتری ماهانه بنزین افراد در صورت عدم استفاده به صورت خودکار به ماه بعد منتقل می شود.
کاهی همین طور اظهار داشت: بعد از ۹ ماه، مازاد ۵۴۰ لیتر به کارت سوخت شخصی افراد اضافه نمی شود؛ بدین معنا که بعد از این ماه، بیش از ۵۴۰ لیتر در کارت سوخت افراد ذخیره نخواهد شد. به عبارت دیگر اگر فردی در طول این ۹ ماه مثلا ۳۰ لیتر از سهمیه خود استفاده نماید، در ماه دهم، سهمیه ۶۰ لیتر به او تعلق نخواهد گرفت، بلکه این عدد به ۳۰ لیتر می رسد.
وی ادامه داد: ممکنست فردی تا اختتام ماه دهم از سهمیه سوخت موجود در کارت سوخت شخصی خود استفاده نکند که در این شرایط ذخیره کارت وی همان ۵۴۰ لیتر باقی می ماند و موجودی کارت او افزایش پیدا نمی کند.
به گزارش ام آی جی تی به نقل از ایسنا، از بامدادان روز جمعه ۲۴ آبان که بنزین سهمیه بندی شد، قیمت بنزین معمولی سهمیه ای (ماهانه ۶۰ لیتر برای خودرو های شخصی) از قرار هر لیتر ۱۵۰۰ تومان، قیمت بنزین معمولی غیرسهمیه ای از قرار هر لیتر ۳۰۰۰ تومان و قیمت بنزین سوپر نیز از قرار هر لیتر ۳۵۰۰ تومان تعیین شد.1399/04/31
13:55:37
5.0 / 5
2021
تگهای خبر: آب , بنزین , سوخت , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
MIGT انرژی ، توربین، گاز ، ام آی جی تی

migtco.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ام آی جی تی محفوظ است

ام آی جی تی

وبسایت اقتصادی با تمرکز بر نفت و گاز