رئیس مجمع نمایندگان خوزستان:

سازمان آب و برق خوزستان موزه آب اهواز را تكمیل كند

سازمان آب و برق خوزستان موزه آب اهواز را تكمیل كند به گزارش ام آی جی تی رئیس مجمع نمایندگان خوزستان اظهار داشت: سازمان آب و برق خوزستان به جای تكمیل موزه آب تهران، موزه آب اهواز كه جزو وظایف خود است را تكمیل كند.سید کریم حسینی در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد موزه آب تهران که سازمان آب و برق خوزستان قرار شد بخشی از آنرا تکمیل کند، اظهار نمود: در سازمان آب و برق نظارت هایی وجود دارد ولی متأسفانه ما تابلوهایی را در پایتخت دیدیم که بخشی از موزه آب تهران را می سازند.
وی با اشاره به اینکه مبالغی برای موزه آب تهران هزینه شده است، اضافه کرد: یک موزه آبی در شهرستان اهواز وجود دارد که از سال ۸۲ تعطیل شده و فقط ۲۰ درصد پیشرفت داشته است.
رئیس مجمع نمایندگان خوزستان بیان نمود: درست است که کار تعطیل شده است ولی تعهدی که سازمان آب و برق داده است باید آنرا در پروژه های استان خوزستان همچون پروژه های آب رسانی یا همین پارک موزه اهواز انجام داد.
حسینی تاکید کرد: نمایندگان خوزستان با عنایت به وظیفه نظارتی خود این مورد را رصد می کنند و اساسا با مدیرانی که در وظایف خود بی تدبیری دارند و یا از موقعیت خود سوءاستفاده می کنند، برخوردی جدی می کنند.
وی در انتها اظهار داشت: از قدرت نظارتی خود در مجلس شورای اسلامی استفاده می نماییم و این مطالب را به مسؤلان امر، چه در پایتخت چه در وزارتخانه ها و چه در استان می رسانیم و انتظار می رود که مسؤلان جوابگوی مردم باشند.


منبع:

1399/07/07
23:31:03
5.0 / 5
1589
تگهای خبر: آب , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
MIGT انرژی ، توربین، گاز ، ام آی جی تی

migtco.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ام آی جی تی محفوظ است

ام آی جی تی

وبسایت اقتصادی با تمرکز بر نفت و گاز