جزئیات ابلاغیه بورس انرژی به كارگزاران رینگ برق

جزئیات ابلاغیه بورس انرژی به كارگزاران رینگ برق مدیر عامل بورس انرژی ایران در ابلاغیه ای به تمام شركت های كارگزاری عضو این بازار، با اشاره به مصوبه اخیر هیات وزیران درباره تامین برق در بورس انرژی اعلام نموده كه كلیه مشتركین صنعتی برق با قدرت بالای پنج مگاوات موظفند برق (انرژی الكتریكی) مورد نیاز را بوسیله قراردادهای دو جانبه یا سایر روش های متداول در بورس انرژی ایران تامین كنند.


به گزارش ام آی جی تی به نقل از ایسنا، بر طبق این ابلاغیه مدیر عامل بورس انرژی از مدیران عامل شرکت های کارگزاری درخواست کرده است باتوجه به اهمیت موضوع، نسبت به انجام امور مربوط به بازار یابی و جذب مشتریان بالقوه در این بازار اقدام گردد.
گفتنی است هیات وزیران در ۲۰ مهر امسال در مصوبه ای کلیه مشترکان صنعتی برق با قدرت بالای پنج مگاوات را موظف به کرده بود برق مورد نیاز خودرا بوسیله قرارداد های دوجانبه یا سایر روش های متداول در بورس انرژی تامین کنند.
در این مصوبه همین طور وزارت نیرو و بورس انرژی موظف شده اند زیرساخت های لازم برای تامین برق سایر مشترکین بوسیله قرارداد های دو جانبه یا روش های متداول بورس انرژی را فراهم کنند؛ به شکلی که برمبنای یک برنامه زمان بندی شده طی دو سال آینده تمام مشترکین بالای یک مگاوات مشمول بند یک این تصویب نامه در خصوص تامین برق از بورس انرژی شوند.1399/08/04
18:09:42
5.0 / 5
1289
تگهای خبر: انرژی , شركت , صنعت , مشترك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
MIGT انرژی ، توربین، گاز ، ام آی جی تی

migtco.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ام آی جی تی محفوظ است

ام آی جی تی

وبسایت اقتصادی با تمرکز بر نفت و گاز