با پول نقد وارد جایگاه های سوخت نشوید

با پول نقد وارد جایگاه های سوخت نشوید به گزارش ام آی جی تی سخنگوی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی اظهار داشت: از زمان شیوع ویروس کرونا بانک مرکزی دستورالعمل های مختلفی در خصوص دریافت نکردن پول نقد صادر کرده که به جایگاه ها هم ابلاغ گردیده و تقاضای ما از مردم این است که از کارت های بانکی خود برای پرداخت هزینه سوخت استفاده کنند.


فاطمه کاهی در گفت و گو با ایسنا، با اعلان اینکه یکی از دریافت پول نقد از مشتریان در جایگاه های سوخت ممنوع نیست اما به سبب رعایت پروتکل های بهداشتی بهتر است از پول نقد استفاده نشود، اظهار نمود: جایگاه ها در یک سال قبل با مردم همکاری کردند.
وی با تاکید بر اینکه جایگاه های سوخت به سبب تماس افراد مختلف با نازل و پول نقد یکی از مراکز پر خطر شناخته شده است، اظهار داشت: به تمام جایگاه ها ابلاغ کرده ایم که نسبت به تجهیز جایگاه ها به اقلام بهداشتی اقدام نمایند اما تامین این اقلام برعهده شرکت ملی پخش نیست.
سخنگوی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی با تاکید بر اینکه جایگاه های عرضه سوخت مایع باید پروتکل های بهداشتی وزارت بهداشت را اجرا کنند، اظهار نمود: جایگاهداران موظف می باشند که جایگاه ها را ضد عفونی کنند و این مساله در حیطه وظایف خود جایگاه ها است و شرکت ملی پخش روی این مساله نظارت می کند.
کاهی با اعلان اینکه به تمام جایگاه ها ابلاغ گردیده که اپراتورها باید پروسه سوخت گیری را انجام دهند اما اگر مالک خودرو ترجیح دهد که خودش سوخت گیری کند، با حفظ و رعایت بهداشتی این مساله ممانعتی ندارد، اظهار نمود: سفارش ما این است که افراد حتما نکات بهداشتی را رعایت نمایند و حداقل هنگام سوخت گیری دستکش یک بار مصرف به همراه داشته باشند تا از این طریق بتوان از شیوع این ویروس جلوگیری کرد.
منبع:

1399/11/11
13:47:27
0.0 / 5
418
تگهای خبر: سوخت , شركت , نفت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
MIGT انرژی ، توربین، گاز ، ام آی جی تی

migtco.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ام آی جی تی محفوظ است

ام آی جی تی

وبسایت اقتصادی با تمرکز بر نفت و گاز