تعویض یك میلیون و 200 هزار شعله لامپ روشنایی معابر

تعویض یك میلیون و 200 هزار شعله لامپ روشنایی معابر به گزارش ام آی جی تی معاون هماهنگی توزیع توانیر  گفت: تا حالا یک میلیون و 200 هزار لامپ پرمصرف از میان 9 ملیون لامپ روشنایی معابر کشور تنظیم و یا جمع آوری شده است که با این اقدام در حدود 300 مگاوات در مصرف برق کشور صرفه جویی شد.


به گزارش ام آی جی تی به نقل از ایسنا، غلامعلی رخشانی مهر امروز در مراسم شروع چهارمین دور اقدام فراگیر مقابله با مراکز غیرمجاز رمز ارز و تعدیل روشنایی ها اظهار داشت: قبل از این صنعت برق در سطح شرکت های توزیع سراسر کشور، با برگزاری سه برنامه سراسری، برای افزایش پایداری، تاب آوری و پیش گیری از بروز مشکلات در شبکه های توزیع اقدام نموده بود.

وی درباب تعداد نیروها و اکیپ های عملیاتی حاضر در این اقدام فراگیر اظهارداشت: بیش از ۵۰۰۰ نفر از نیروهای فنی شرکت های توزیع در قالب افزون بر ۱۰۰۰ اکیپ های عملیاتی در قالب در گروه های ۲ تا ۳ نفره و نفرات پشتیبان، مبادرت به رفع مشکلات و بهینه سازی شبکه های توزیع با محورهای تنظیم شده می کنند.

معاون هماهنگی توزیع توانیر درباب تعدیل روشنایی معابر نیز اظهار داشت: با همکاری صورت گرفته یک میلیون و ۲۰۰ هزار لامپ پرمصرف از میان ۹ ملیون لامپ روشنایی معابر کشور تنظیم و یا جمع آوری شد که با این اقدام در حدود ۳۰۰ مگاوات در مصرف برق کشور صرفه جویی شد.

رخشانی مهر در زمینه این دوره از اقدام فراگیر نیز اظهار داشت: این برنامه با هدف تعادیل و تنظیم روشنایی معابر و مقابله با مراکز غیرمجاز استخراج رمز ارز در دو روز متوالی اجرا خواهد شد.

رخشانی مهر استفاده از کنتورهای فهام و تنظیم ساعات های نجومی مدارات روشنایی و یک درمیان کردن چراغهای روشنایی معابر را از دیگر محورهای این برنامه سراسری عنوان نمود و اظهار داشت: در کنار مقابله با دستگاه های رمز ارز غیرمجاز که به صورتی تجاوز به حقوق مردم تلقی می شود، توسعه بکارگیری نرم افزار برق من در ستاندن گزارش های مردمی نیز در دستور کار این برنامه سراسری خواهد بود.

منبع:

1399/11/30
16:11:26
0.0 / 5
344
تگهای خبر: دستگاه , شركت , صنعت , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
MIGT انرژی ، توربین، گاز ، ام آی جی تی

migtco.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ام آی جی تی محفوظ است

ام آی جی تی

وبسایت اقتصادی با تمرکز بر نفت و گاز