قطع برق مزارع غیرمجاز ارز دیجیتال در تهران

قطع برق مزارع غیرمجاز ارز دیجیتال در تهران ام آی جی تی: طی مانوری هماهنگ با سراسر کشور، برق مراکز غیرقانونی استخراج ارز دیجیتال و انشعاب های غیرمجاز مورد استفاده تابلوهای تبلیغاتی در تهران قطع شد.


به گزارش ام آی جی تی به نقل از ایسنا، همزمان با مانور سراسری شرکت های توزیع نیروی برق در کشور، نیروهای عملیاتی برق پایتخت نیز طی مانوری هماهنگ در سطح مناطق ۲۲ گانه، ضمن شناسایی مزارع غیرمجاز استخراج ارز دیجیتال، مبادرت به قطع برق این مراکز و همین طور قطع انشعاب های غیرمجاز مورد استفاده تعدادی از تابلوهای تبلیغاتی کردند.
در این مانور که با حضور تمامی نیروهای فنی و به کارگیری خودرو های عملیاتی مناطق ۲۲ گانه شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ برگزار شد، ضمن شناسایی و قطع انشعاب های برق غیرمجاز، روشنایی معابر بزرگراهی و ساعات نجومی خطوط روشنایی نیز برمبنای برنامه ریزی های ابلاغ گردیده، تنظیم شد.
طبق اعلام وزارت نیرو، با هدف ارائه خدمات هرچه بهتر به مشترکان تهرانی، به موازات این مانور، تیم ویژه بحران شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ نیز با حضور در منطقه برق بعثت، با جابجایی برخی از ترانسفورماتورهای پربار، مبادرت به کاهش بار تجهیزات و افزایش ضریب اطمینان و پایداری شبکه برق این منطقه کرد.
این مانور که به شکل ضربتی برگزار شد، پنجمین مانور تیم ویژه بحران برق شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ بود.

منبع:

1399/12/02
20:28:52
0.0 / 5
351
تگهای خبر: خدمات , شركت , كشور , مشترك
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
MIGT انرژی ، توربین، گاز ، ام آی جی تی

migtco.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ام آی جی تی محفوظ است

ام آی جی تی

وبسایت اقتصادی با تمرکز بر نفت و گاز