استاندار خوزستان؛

قطعی آب در اهواز پس از ظهر امروز برطرف می شود

قطعی آب در اهواز پس از ظهر امروز برطرف می شود استاندار خوزستان اظهار داشت: همانطور که به من قول دادند تا پس از ظهر امروز یعنی ساعت چهار یا پنج بطور مجدد گردش آب در شهرستان اهواز فراهم می شود.به گزارش ام آی جی تی به نقل از مهر، قاسم سلیمانی دشتکی قبل از ظهر امروز سه شنبه درباب آخرین وضعیت تعمیرات تصفیه خانه آب و فاضلاب اهواز و آخرین وضعیت شرکت توسعه نیشکر هفت تپه، اظهار نمود: تقریباً ساعت ۵ یا ۶ بامداد بود که به من اطلاع دادند که تصفیه خانه شماره دو اهواز گرفتار مشکل شده و سرریز آب سبب شده که پمپاژ آب زیر آب برود.
وی اضافه کرد: بدین سبب مسئولان ذی ربط مجبور شدند که به خاطر این مشکل و تا زمانی که این پمپ تعمیر شود، حدود آب غرب و قسمتی از قسمت شرق اهواز را قطع کنند.
استاندار خوزستان با اشاره به اینکه این تصفیه خانه ۶ پمپ دارد که پنج تا از آنها خیلی مجهز هستند، بیان کرد: پمپ ششم پمپ فرسوده ای بود که در این راستا به مدیران آبفا ایراد و تذکر داده شد که چرا دقت نکردند که این پمپی که خراب هست و مشکل دارد و باید زودتر اینها اصلاح می کردند.
سلیمانی دشتکی اظهار داشت: ضمن بازدید از مجموعه این تصفیه خانه، همه عوامل مشغول به کار هستند و همانطور که به من قول دادند تا پس از ظهر امروز یعنی ساعت چهار یا پنج بطور مجدد گردش آب در این قسمت از شهرستان اهواز فراهم می شود.
وی در ادامه به مسئله حقوق کارکنان هفت تپه اشاره نمود و اضافه کرد: با مسئولان همچون تامین اجتماعی و مدیران شرکت هفت تپه صبحت شده است و در این دو سه روز جلسات خوبی با دستگاه قضائی انجام شده است.
استاندار خوزستان با اعلان اینکه تاکید ما این است که همه حقوق، پاداش و عیدی کارکنان این شرکت طبق روال و بموقع پرداخت بشود و مانعی در پرداخت ایجاد نشود، عنوان کرد: در هر حال من موافق دولتی بودن هیچ کارخانه ای نیستم.

1399/12/05
14:01:12
0.0 / 5
293
تگهای خبر: آب , دستگاه , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
MIGT انرژی ، توربین، گاز ، ام آی جی تی

migtco.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ام آی جی تی محفوظ است

ام آی جی تی

وبسایت اقتصادی با تمرکز بر نفت و گاز