منشا بوی بد در بستانو عسلویه چیست؟

منشا بوی بد در بستانو عسلویه چیست؟ به گزارش ام آی جی تی بوشهر مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر اظهار داشت: علت ایجاد بوی نامطبوع در بستانو ذخیره سازی بدون مجوز میعانات گازی جهت استفاده بعنوان سوخت است.


به گزارش ام آی جی تی به نقل از ایسنا، محیط زیست علت و منشا بوی بد و الودگی روزهای اخیر در بستانو را ذخیره سازی میعانات گازی توسط یکی از نیروگاه ها اعلام نموده است. فرهاد قلی نژاد در این زمینه می گوید: علت ایجاد بوی نامطبوع ذخیره سازی میعانات گازی توسط یکی از نیروگاه های منطقه بوده که بدون مجوز زیست محیطی اقدام به ذخیره سازی میعانات جهت مصرف بعنوان سوخت کرده که این اقدام غیر قانونی می باشد.
وی اشاره کرد: اخطارهای لازم به این نیروگاه داده شده که باید ظرف ۴۸ ساعت میعانات از محل خارج و الودگی بو برطرف شود، در غیر این صورت این مساله توسط مراجع قضایی پیگیری خواهد شد.
وی اشاره کرد: هیچ کدام از صنایع اجازه ندارند محیط زیست را آلوده کرده و بهداشت عمومی شهروندان را تهدید کند. ضمن اینکه هرگونه آلودگی محیط زیست جرم تلقی شده و باید پیش از هرگونه اقدام در صنایع، هماهنگی لازم صورت گرفته و مجوز زیست محیطی صادر گردد.
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر با اعلان اینکه دیگر هیچ کوتاهی در عسلویه قابل پذیرش نمی باشد، اشاره کرد: سازمان محیط زیست با قاطعیت و برمبنای قوانین و مقررات از حقوق شهروندان در برخورداری محیط زیست سالم دفاع خواهدنمود و نیروگاه های عامل آلودگی بو در بستانو عسلویه باید سریعا مشکل را برطرف نمایند، در غیر این صورت موضوع بوسیله مراجع قضایی پیگیری خواهد شد.
منبع:

1399/12/17
13:21:07
0.0 / 5
633
تگهای خبر: سازمان , سوخت , گاز , مجوز
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
MIGT انرژی ، توربین، گاز ، ام آی جی تی

migtco.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ام آی جی تی محفوظ است

ام آی جی تی

وبسایت اقتصادی با تمرکز بر نفت و گاز