تایید گزارش عملكرد شركت آبفا از طرف اعضای شورا

تایید گزارش عملكرد شركت آبفا از طرف اعضای شورا به گزارش ام آی جی تی رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران طی بررسی گزارش مصوبه تأمین منابع مالی مورد نیاز پروژه توسعه و بازسازی تاسیسات آب و فاضلاب شهری و اجرای طرح آب رسانی اضطراری شهر تهران، اظهار داشت: اعتباری که پیشبینی شده ۷۴۲میلیارد تومان بوده که تا آخر بهمن ماه ۶۲۳میلیارد تومان محقق و از این مبلغ ۵۴۲میلیارد هزینه شده است. در پیوست یک ۶۹درصد، در پیوست دو ۱۱.۶درصد و در پیوست ۳ هم ۱۹.۴درصد محقق شده است.


به گزارش ام آی جی تی به نقل از ایسنا، زهرا صدراعظم نوری، در دویست و هشتاد و یکمین جلسه شورای شهر تهران اظهار داشت: درآمدهای فوق از محل تبصره ۳ماده واحده قانون ایجاد تسهیلات برای توسعه طرح های فاضلاب و بازسازی شبکه آب شهری و ماده ۷مصوبه شورای عالی اقتصاد بوده است.

وی افزود: برای اجرای این پروژها ۷۳درصد از اعتبار پیش بینی شده تا اختتام بهمن ماه ۹۹محقق شده است. این پروژه ها در امتداد اجرای بهبود کیفیت وکمیت آب آشامیدنی، کاهش برداشت از منابع زیرزمینی، کاهش هدررفت آب، آبرسانی اضطراری شهر تهران واجرای کامل شبکه فاضلاب تهران بوده است.

به گزارش ام آی جی تی به نقل از ایسنا، باتوجه به گزارش ارائه شده و تایید اقدامات شرکت آبفا در امتداد اجرای تعهدات خود از طرف کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران، ادامه اجرای مصوبه در سال آتی به تصویب اعضای شورا رسید.
منبع:

1399/12/26
20:40:44
0.0 / 5
691
تگهای خبر: آب , خدمات , شركت , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
MIGT انرژی ، توربین، گاز ، ام آی جی تی

migtco.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ام آی جی تی محفوظ است

ام آی جی تی

وبسایت اقتصادی با تمرکز بر نفت و گاز