اداره اطلاعات انرژی ایالات متحده اعلام كرد؛

تولید نفت شیل آمریكا كاهش پیدا می كند

تولید نفت شیل آمریكا كاهش پیدا می كند ام آی جی تی: اداره اطلاعات انرژی ایالات متحده اعلام نمود که تولید نفت شیل این کشور، در ماه آوریل کاهش پیدا می کند.


به گزارش ام آی جی تی به نقل از رویترز، اداره اطلاعات انرژی ایالات متحده (EIA) در برآورد ماهانه خود اعلام نمود که انتظار می رود تولید نفت شیل ایالات متحده آمریکا در ماه آوریل حدود ۴۶ هزار بشکه در روز کم شود و به ۷ میلیون و ۴۶۰ هزار بشکه در روز برسد.
براساس این ارزیابی، انتظار می رود بطور تقریبی عرضه نفت همه تولیدکنندگان نفت شیل آمریکا کم شود و بیشترین کاهش عرضه، مربوط به حوزه های ایگل فورد و نایوبرارا خواهد بود.

همچنین پیش بینی می شود کاهش عرضه هریک از این دو حوزه ۱۵ هزار بشکه در روز باشد.
انتظار می رود تولید حوضه پرمین در ماه آوریل برای دومین ماه پی در پی افزایش یابد و با افزایش ۱۱ هزار بشکه در روز به ۴ میلیون و ۳۰۰ هزار بشکه در روز برسد.
تولیدکنندگان نفت ایالات متحده با بهبود باردیگر قیمت ها، به آرامی در حال افزایش شمار دکل های حفاری هستند. احیای کُند تقاضا و فشار سرمایه گذاران برای کاهش بدهی ها شرکتها را از عجله در حفر چاه های جدید باز داشته است.
در عین حال انتظار می رود تولید گاز طبیعی در ماه آوریل حدود ۳۰۰ میلیون فوت مکعب در روز کم شود و به ۸۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون فوت مکعب در روز برسد.
اداره اطلاعات انرژی آمریکا اعلام نمود: تولیدکنندگان در ماه فوریه ۳۸۰ حلقه چاه حفر و ۴۸۲ حلقه چاه را در بزرگ ترین حوضه های شیل تکمیل کردند.
این مسئله سبب شد مجموع دکل های حفاری ناتمام (DUC) با افت ۱۰۲ دستگاه به ۷ هزار و ۸۶ دستگاه یعنی پایین ترین تعداد از نوامبر ۲۰۱۸ برسد.


منبع:

1399/12/27
19:18:28
0.0 / 5
400
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
MIGT انرژی ، توربین، گاز ، ام آی جی تی

migtco.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ام آی جی تی محفوظ است

ام آی جی تی

وبسایت اقتصادی با تمرکز بر نفت و گاز