آمادگی ۱۵۰۰ تیم عملیاتی برای حوادث و اتفاقات احتمالی نوروز ۱۴۰۰

آمادگی ۱۵۰۰ تیم عملیاتی برای حوادث و اتفاقات احتمالی نوروز ۱۴۰۰ به گزارش ام آی جی تی مدیرکل مدیریت بحران وزارت نیرو ضمن اشاره به تیم های آماده بکار و عملیاتی در هر دو حوزه آب و برق از آمادگی ۱۵۰۰ تیم عملیاتی برای حوادث و اتفاقات احتمالی نوروز ۱۴۰۰ اطلاع داد.


به گزارش ام آی جی تی به نقل از ایسنا، میثم جعفرزاده، ضمن اشاره به ضرورت پایداری دو کالای مهم و اساسی آب و برق در روزهای عید همچون سایر ایام سال اظهار نمود: از آنجائیکه آب و برق از نیازهای اساسی و اولیه جامعه بوده و نقش بنیادی در عملکرد سایر زیرساخت های کشور دارد، استمرار کمی و کیفی خدمات در طول سال همواره مد نظر بوده، امکان توقف و تعطیلی نداشته و به تبع آن در روزهای نوروز هم ادامه می یابد.
وی افزود: ازاین رو برنامه کشیک و سازماندهی تیم های آماده بکار و عملیاتی در روزهای نوروز هم انجام شده و کارکنان در هر دو حوزه آب و برق آماده پاسخگویی به حوادث احتمالی هستند.
مدیرکل مدیریت بحران وزارت نیرو تصریح کرد: برای ایام نوروز ۱۴۰۰ در سطح صنعت آب و برق کشور روزانه حداقل ۵۰۰۰ نفر در چارچوب بیشتر از ۱۵۰۰ تیم عملیاتی با تجهیزات و امکانات، آماده واکنش سریع و مناسب به حوادث و اتفاقات احتمالی خواهند بود.
وی ابراز امیدواری کرد: با برنامه ریزی های صورت گرفته، آمادگی های بوجود آمده و تلاش همکاران صنعت آب و برق، بخصوص تیم های عملیاتی، نوروز ۱۴۰۰ هم همچون سالهای گذشته، با تأمین پایدار خدمات آب و برق همراه باشد.1400/01/01
12:27:20
5.0 / 5
422
تگهای خبر: آب , خدمات , سازمان , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
MIGT انرژی ، توربین، گاز ، ام آی جی تی

migtco.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ام آی جی تی محفوظ است

ام آی جی تی

وبسایت اقتصادی با تمرکز بر نفت و گاز