سخنگوی صنعت برق پاسخ داد:

علت خاموشی های پراكنده در تهران چیست؟

علت خاموشی های پراكنده در تهران چیست؟ سخنگوی صنعت برق درباره علت خاموشی های پراکنده در تهران اظهار داشت: این مساله ممکنست به سبب افزایش مصرف در بعضی نقاط و ضعف شبکه باشد اما از اکنون خاموشی برنامه ریزی شده برای تهران تعریف نشده است و جداول خاموشی منتشر نخواهد شد.


مصطفی رجبی مشهدی در گفت و گو با ایسنا، در پاسخ به این پرسش که آیا در ایام آینده نیز ممکنست با خاموشی های این چنینی مواجه باشیم، اظهار نمود: فردا و احیانا شنبه روزهای گرمی هستند اما اگر مشترکان صرفه جویی لازم را داشته باشند، ان شاالله شاهد خاموشی نخواهیم بود.
وی افزود: در صورت مدیریت مصرف از طرف مشترکان شاهد اتفاقات و حوادث کمتر در شبکه خواهیم بود و امیدواریم در ایام آینده اگر مشکلی وجود داشته باشد، در سریع ترین زمان برطرف شود.
سخنگوی صنعت برق درباره احتمال انتشار جداول خاموشی در تهران نیز اظهار داشت: امسال تابستان بسیار سختی از نظر گرما و افزایش مصرف پیش رو داریم پس برنامه ریزی شده تا با طرح های مدیریت مصرف، برخورد با مشترکان پرمصرف خصوصاً در بخش اداری و تجاری، شناسایی و برخورد با رمز ارزهای بدون مجوز مانع از بروز خاموشی های گسترده شویم.
بگفته رجبی مشهدی اگر طرح های مدیریت مصرف مورد نظر اجرائی شود، تابستان را بدون خاموشی سپری خواهیم کرد و نیازی به ارائه جداول خاموشی های برنامه ریزی شده نیست و تمام تلاش صنعت برق کشور این است تا از خاموشی های گسترده جلوگیری نماییم.1400/02/29
19:44:58
0.0 / 5
599
تگهای خبر: صنعت , كشور , مجوز , مشترك
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
MIGT انرژی ، توربین، گاز ، ام آی جی تی

migtco.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ام آی جی تی محفوظ است

ام آی جی تی

وبسایت اقتصادی با تمرکز بر نفت و گاز