تكذیب فیلم نزاع بر سر آب

تكذیب فیلم نزاع بر سر آب مدتی است که خشکسالی بهانه ای برای انتشار فیلم هایی دروغین در زمینه آب شده، بتازگی فیلمی در فضای مجازی با محتوا نزاع بر سر آب انتشار یافته که واکنش معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا را به همراه داشته است.


به گزارش ام آی جی تی به نقل از ایسنا، قاسم تقی زاده خامسی - معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا در این رابطه در صفحه اینستاگرام خود نوشت: باوجود این که فضای مجازی حسن های زیادی دارد اما محیطی برای نشر اکاذیب هم شده است که متاسفانه تکذیب آنها مورد توجه دنبال کنندگان قرار نمی گیرد.
وی اظهار نمود: این روزها که خشکسالی گریبان کشور را گرفته است و مردم درحال انتخابی بزرگ برای مدیریت کشور هستند، افرادی عامدانه با پخش ویدیو های ساختگی و یا متعلق به سال ها قبل و حتی بدون ربط به مشکلات کم آبی دامن می زنند.
معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا نوشت: هرچند هیچ گاه برسر آب حتی در کشورهای پر آب بین مصرف کنندگانی که بالادست رودخانه هستند و آن هایی که پایین دست قرار دارند صلح برقرار نمی گردد اما تنازعات هم پایانی ندارد.
بگفته خامسی آب ابرچالش دولت آینده است، کاندیداها که قول ایجاد شغل جدید به لشگر بیکاران میدهند، باید درنظر داشته باشند که برای ایجاد هر شغل جدید در بخش کشاورزی ۱۰ هزار مترمکعب و در بخش صنعت ۵۰۰ مترمکعب آب نیاز است، این در حالیست که پس از انقلاب جمعیت ایران ۲.۵ برابر شده و منابع آب های تجدیدپذیر کشور ۳۰ درصد کاهش یافته است.
وی اظهار نمود: با روشی که حالا از آب در کشور بهره برداری می شود رسیدن به این آرزو محال است و طرحی نو بایدش!1400/03/27
11:34:24
0.0 / 5
445
تگهای خبر: آب , صنعت , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
MIGT انرژی ، توربین، گاز ، ام آی جی تی

migtco.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ام آی جی تی محفوظ است

ام آی جی تی

وبسایت اقتصادی با تمرکز بر نفت و گاز