در جلسه مشترك قرارگاه امام هادی (ع) با سپاه های استانی مطرح شد

همكاری بسیج و توانیر جهت كاهش مصرف انرژی

همكاری بسیج و توانیر جهت كاهش مصرف انرژی به گزارش ام آی جی تی جلسه مشترک قرارگاه امام هادی(ع) با حضور سپاه های استانی و جانشین سازمان بسیج مستضعفین و مدیرعامل توانیر برگزار گردید.


به گزارش ام آی جی تی به نقل از ایسنا، جلسه مشترک قرارگاه امام هادی(ع) با حضور فرمانده سپاه های استانی، سردار سید قاسم قریشی جانشین سازمان بسیج مستضعفین و محمد حسن متولی زاده مدیرعامل توانیر برگزار شد.
سردار قریشی اظهار داشت: سازمان بسیج برای نقش آفرینی در کاهش مصرف انرژی و بخصوص برق تحت عنوان " رزمایش مردمی کاهش مصرف برق" را شروع کرده است و این رزمایش مبتنی بر کاهش مصرف در حوزه های گفتمانی، تبلیغی، مدیریتی و کنترلی است.
جانشین سازمان بسیج مستضعفین از کاهش حداقل ۱۰ درصد از مصرف برق در کشور به واسطه این رزمایش، ابراز امیدواری کرد و افزود: عوامل موثر بر افزایش مصرف و قطعی برق همچون گرمای بی سابقه هوا، کاهش تولید نیروگاه های برق آبی و فعالیتهای بی رویه مزارع رمز ارز هستند.
وی مطرح کرد: بسیج ادارات و اصناف با مدیرت مصرف بهینه برق در ادارات دولتی و اصناف با نظارت بر نحوه استفاده درست از کولر های گازی و آبی در ادارات و اصناف به دنبال مصرف بهینه و صرفه جویی در مصرف برق می باشد.
در ادامه این نشست اقدامات گفتمانی تبلیغاتی سازمان بسیج مستضعفین جهت کاهش مصرف انرژی با استفاده از همه ظرفیت ها توسط معاونین فضای مجازی، فرهنگی و بسیج صدا و سیما تشریح گردید که از مهم ترین آنها میتوان اجرای پویش برای مردم در فضای مجازی، رزمایش مردمی کاهش مصرف برق، تابلو ها و بیلبورد های تبلیغاتی، تولیدات هنری، کلیپ، موشن، پوستر و زیرنویس تلویزیونی را نام برد.
در آخر این نشست هم برخی از سپاه های استانی و مدیران توزیع برق استانها گزارش اقدامات خویش را بیان کرده و مقرر شد که هر استان با شهرستان های تابعه خود نشست مشترک برگزار کند تا رزمایش مردمی کاهش مصرف برق در سرتاسر کشور اجرایی شود.1400/04/24
12:18:14
0.0 / 5
199
تگهای خبر: آب , انرژی , پوستر , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
MIGT انرژی ، توربین، گاز ، ام آی جی تی

migtco.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ام آی جی تی محفوظ است

ام آی جی تی

وبسایت اقتصادی با تمرکز بر نفت و گاز