نماینده مردم اردبیل در مجلس:

مشکل آب در روستاهای اردبیل قبل از وقوع بحران رفع گردد

مشکل آب در روستاهای اردبیل قبل از وقوع بحران رفع گردد نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: مشکل آب از روستاهای اردبیل به شهرها کشیده است و این مشکل با اولویت دهی باید مقطعی بوده و رفع گردد.صدیف بدری در گفت و گو با خبرنگار مهر، به مشکل آب آشامیدنی در بعضی از مناطق استان اشاره و اظهار نمود: بخش کشاورزی استان اردبیل یکی از پر مصرف ترین حوزه ها در بحث آب است که باید با مدیریت این مصرف مشکل آب آشامیدنی در بعضی از مناطق استان را پیش از تشدید و وقوع بحران برطرف نماییم چونکه اکنون این مشکل از برخی روستاهای استان به شهرها نیز سرایت کرده طوری که خیلی از مردم شهرها به سبب نبود کیفیت آب آشامیدنی شهری به تعدادی از روستاها برای تامین آب مناسب آشامیدنی مراجعه می کنند.
وی با تاکید بر اولویت دهی به رفع اشکال آب اشاره کرد: هر یک از اقدامات غیرکارشناسی و بدون برنامه مدیران سبب تشدید بحران بی آبی در استان خواهد بود چونکه اکنون در کنار سایر مشکلات اقتصادی، معیشتی و اجتماعی مشکل آب آشامیدنی از اصلی ترین چالش های روز کشور است و همین موضوع احساس مسئولیت مدیران در مقابل این مشکل را می طلبد.
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس ضمن گلایه از عملکرد ضعیف مدیران و مسئولان در ارتباط با مشکلات مردم اظهار داشت: تشکیل دولت جدید در کشور در صورتی برای مردم خوش یمن خواهد بود که این دولت در امتداد حل مشکلات مردم عمل کرده و دغدغه اصلی مدیریت آن اجرای عدالت در نقاط مختلف کشور با ارجحیت رفاه مردم باشد.
بدری عملکرد مجلس را وابسته به عملکرد دولت دانست و تصریح کرد: مجلس در صورتی حامی دولت آینده خواهد بود که اقدامات جهادی را از دولت در روزهای آتی شاهد بود که در غیر این صورت عملکرد مجلس نیز مقارن با این عملکرد خواهد بود.
وی همین طور حقوق و پرداختی های نجومی مدیران را معضلی بزرگ در کشور عنوان و اشاره کرد: ما در سراسر کشور شاهد می باشیم که گروه های جهادی و سازندگی ما با عرق ملی بیشتر و عملکرد مناسب تر در تمامی حوزه های عمرانی، درمان، اجتماعی و سایر حوزه ها فعالیتی مثال زدنی دارند.
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی شرط تداوم کارهای جهادی گروه های سازندگی را پشتیبانی از این گروه ها دانست و اضافه کرد: جهادگران ما در تمامی عرصه ها بدون چشم داشتی درحال فعالیت هستند و دقیقاً کشور در این برهه از زمان تنها چیزی که به آن احتیاج شدیدی دارد همین عملکردهای جهادی از نوع انسان دوستانه است.
بدری الگوگیری مدیران و دستگاه های اجرائی از گروه های جهادی را شرط رفع بحران های حال حاضر کشور مطرح و بیان کرد: اگر تمامی دستگاه های اجرائی ما با الگوگیری از گروه های جهادی فعالیتی مستمر داشته باشند مشکلات بدین شکل در زمینه های مختلف به صف نخواهند شد.
وی همین طور ضمن گوش زد به مسئولان استانی تصریح کرد: پشتیبانی از مردم مناطق محروم استان اردبیل با اولویت دهی به حوزه های پر تنش باید در دستور کار مسئولان و دستگاه های اجرائی باشد و لازم است در این راستا نهادهایی که متعهد رفع اشکال مردم بودند نسبت به توافقات و تعهدات خود پایبند باشند.

1400/05/09
00:01:50
0.0 / 5
216
تگهای خبر: آب , دستگاه , زندگی , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
MIGT انرژی ، توربین، گاز ، ام آی جی تی

migtco.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ام آی جی تی محفوظ است

ام آی جی تی

وبسایت اقتصادی با تمرکز بر نفت و گاز