تلاش اوپک پلاس برای حفظ قیمت نفت تا سقف ۷۵ دلار

تلاش اوپک پلاس برای حفظ قیمت نفت تا سقف ۷۵ دلار ام آی جی تی: مدیر شرکت لوک اویل روسیه گفت قیمت نفت بین ۶۵ تا ۷۵ دلار در هر بشکه برای مصرف کنندگان مناسب می باشد و گروه اوپک پلاس تلاش می کند با تنظیم تولید، قیمتها را در این محدوده نگه دارد.به گزارش ام آی جی تی به نقل از ایسنا، واگیت الکپروف، مدیر دومین تولیدکننده بزرگ نفت روسیه در مصاحبه با روزنامه کومرسانت اظهار داشت: محدودیتها روی تولید نفت به شرایط بازار بستگی خواهد داشت. تنظیم تولید با عنایت به وضعیت بازار می تواند متفاوت باشد. سپتامبر سال ۲۰۲۲ که محدودیت عرضه باید خاتمه پیدا کند، نقطه عطف مهمی خواهد بود و لوک اویل باید ۹۰ هزار بشکه در روز تولید را احیا کند که امیدواریم بازار متقاضی آن باشد.

بر اساس گزارش رویترز، شرکت لوک اویل پیش از این اعلام نموده بود امکان دارد سهمش در پروژه نفتی قرنه غربی ۲ عراق را کم کند. الکپروف اظهار داشت: لوک اویل سرگرم مذاکره با دولت عراق برای حفظ مشارکت در این پروژه است.

وزیران گروه اوپک پلاس چهارشنبه گذشته موافقت کردند برنامه افزایش تدریجی تولید را ادامه دهند و تولیدشان در اکتبر مانند سپتامبر ۴۰۰ هزار بشکه در روز افزایش پیدا کند. دیدار بعدی وزیران اوپک پلاس چهارم اکتبر (۱۳ مهر) تعیین شد.
1400/06/16
23:32:33
0.0 / 5
183
تگهای خبر: اوپك , تولید , تولید نفت , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
MIGT انرژی ، توربین، گاز ، ام آی جی تی

migtco.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ام آی جی تی محفوظ است

ام آی جی تی

وبسایت اقتصادی با تمرکز بر نفت و گاز