از ابتدای امسال صورت گرفت؛

سرقت بیش از 9 هزار در منهول فاضلاب در خوزستان

سرقت بیش از 9 هزار در منهول فاضلاب در خوزستان به گزارش ام آی جی تی مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان خوزستان اظهار داشت: بیش از 9 هزار در منهول فاضلاب از شروع سال 1400 در استان خوزستان سرقت رفته است.محمدرضا کرمی نژاد در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به سرقت درهای منهول در خوزستان اظهار نمود: سرقت بیش از ۹ هزار در منهول فاضلاب از شروع سال جاری سبب خسارتی بیش از ۱۵ میلیارد تومانی به شرکت آب و فاضلاب خوزستان داشته است.
وی اضافه کرد: نگرانی ما فقط از افتادن کودکان در شبکه فاضلاب است که این سرقت ها از یک طرف سبب نارضایتی مردم و از جانب دیگر سبب خسارت به آبفا می شود.
مدیرعامل آبفای خوزستان بیان کرد: وقتی در خیابان های اهواز بازدید می کنم و می بی نم در منهول سرقت رفته و بجای آن تایر یا درخت گذاشته اند سبب ناراحتی ما می شود، مردم باید بدانند ما سریعاً درهای منهول جدید را نصب می نماییم اما باز هم مشکلاتی برای مردم و آبفا ایجاد می شود.
وی، سرقت درهای منهول فاضلاب را از مشکلات عمده در استان دانست و اظهار داشت: شرکت آب و فاضلاب خوزستان با این معضل جدی روبه رو است که تبعات فراوانی را در پی داشته است.
کرمی نژاد با اشاره به با اهمیت ترین مشکلات به وجود آمده از سرقت در منهول اظهار داشت: سرقت درهای منهول می تواند هم خسارت مالی و جانی، خطر سقوط کودکان و سالمندان، ایجاد تصادف و ترافیک و لطمه به شبکه دفع فاضلاب را به همراه داشته باشد که ما نیاز به همکاری مردم و همیاری نیروهای انتظامی را داریم.
وی با اعلان اینکه گرفتگی فاضلاب هزینه بر و مشکل زا خواهد بود، اضافه کرد: ورود زباله و نخاله در لوله های دفع فاضلاب، منجر به گرفتگی سخت مسیر می شود.
مدیر عامل آبفای خوزستان اشاره کرد: متأسفانه ما در استان در منهول آهنی و چدنی را تبدیل به کامپوزیت کردیم اما باز هم شاهد سرقت این درهای منهول هستیم چونکه این درهای منهول اصلاً ارزش بازیافت ندارد اما باز هم سرقت می شود.
کرمی نژاد بیان کرد: درحال خریداری ۱۰ هزار در منهول کامپوزیتی هستیم که به زودی خریداری و در استان توزیع می شود.


منبع:

1400/09/15
19:44:03
0.0 / 5
278
تگهای خبر: آب , خرید , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
MIGT انرژی ، توربین، گاز ، ام آی جی تی

migtco.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ام آی جی تی محفوظ است

ام آی جی تی

وبسایت اقتصادی با تمرکز بر نفت و گاز