مدیرعامل سد عنوان كرد

توسعه همکاری سد شهید عباسپور با جهاددانشگاهی خوزستان

توسعه همکاری سد شهید عباسپور با جهاددانشگاهی خوزستان به گزارش ام آی جی تی خوزستان مدیرعامل سد شهید عباسپور با اشاره به اینکه در زمینه همکاری با جهاددانشگاهی خوزستان، آینده خوبی را متصور هستم، اظهار داشت: امیدوار هستیم با عنایت به ظرفیت جهاددانشگاهی ساخت محصولاتی همچون رزین های ژنراتور و مواد عایق آن، ساخت کارت های الکترونیکی و فیلتراسیون را در دستور کار قرار دهیم.فرزاد جونعلی وند در گفت و گو با ایسنا اظهار نمود: سازمان جهاددانشگاهی خوزستان مجموعه ای توانمند و خیلی خوب است و طرح های خوبی را در زمینه سدها اجرا کرده است. یکی از کارهای بزرگ انجام شده توسط این سازمان، داخلی سازی تجهیزات نیروگاه های برق آبی است.

وی افزود: مقوله فیلتراسیون و جذب بخارات روغن در تجهیزات سد شهید عباسپور در مدت زمان یکسال با کمک جهاددانشگاهی خوزستان بومی سازی شد و محصولات تست شده بر روی ژنراتورهای برق در این سد حتی بهتر از نمونه های مشابه خارجی بود.

مدیرعامل سد شهید عباسپور با اشاره به اینکه در زمینه همکاری با جهاددانشگاهی خوزستان، آینده خوبی را متصور هستم، اظهار داشت: امیدوار هستیم با عنایت به ظرفیت جهاددانشگاهی ساخت محصولاتی همچون رزین های ژنراتور و مواد عایق آن، ساخت کارت های الکترونیکی و فیلتراسیون را در دستور کار قرار دهیم.

منبع:

1400/10/18
17:21:05
0.0 / 5
62
تگهای خبر: آب , سازمان , محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
MIGT انرژی ، توربین، گاز ، ام آی جی تی

migtco.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ام آی جی تی محفوظ است

ام آی جی تی

وبسایت اقتصادی با تمرکز بر نفت و گاز