وزیر نفت در حاشیه هیئت وزیران خبر داد:

تحول خوبی در صادرات نفت ایجاد خواهد شد

تحول خوبی در صادرات نفت ایجاد خواهد شد به گزارش ام آی جی تی وزیر نفت با مثبت ارزیابی کردن سفر اخیر خود به آمریکای لاتین، اظهار داشت: اساسا در بحث صادرات نفت تحول خوبی ایجاد خواهد شد.به گزارش ام آی جی تی به نقل از مهر، جواد اوجی وزیر نفت بامداد امروز (چهارشنبه) در حاشیه جلسه هیئت وزیران در ارتباط با برنامه ایران برای افزایش فروش نفت با عنایت به کاهش خرید نفت از ایران توسط چین و گرایش به سمت روسیه، عنوان کرد: خوشبختانه ما کاهشی در بحث خرید نفت نداشتیم و هر روز هم پیگیر هستیم و مشتریان، بازارها و ظرفیت های جدید را پیدا می نماییم.
وی اظهار داشت: سفر اخیر من به آمریکای لاتین، سفر خوبی بود و خوشبختانه در این سفر هم بازارهای خوبی هم در بحث صادرات نفت و هم در بحث صدور خدمات فنی و مهندسی و هم چنین استفاده از ظرفیت پالایشگاه های این کشورها پیدا کردیم و اساسا در بحث صادرات نفت تحول خوبی ایجاد خواهد شد.
وزیر نفت با تکیه بر این که در طرح توزیع عادلانه یارانه ها، بحث افزایش قیمت بنزین وجود ندارد، اظهار داشت: همان گونه که آقای رئیسی اشاره کردند در بحث نان، دارو و بنزین هیچ تغییر قیمتی نخواهیم داشت و در دستور کار نیست.
اوجی در انتها در ارتباط با ثبت اموالش در سامانه ثبت اموال مسؤلان و مدیران رده بالا اظهار داشت: من اموالم را ثبت کرده ام، اما اینکه قابل رؤیت هست یا نه را نمی دانم.


منبع:

1401/02/22
11:41:12
0.0 / 5
182
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
MIGT انرژی ، توربین، گاز ، ام آی جی تی

migtco.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ام آی جی تی محفوظ است

ام آی جی تی

وبسایت اقتصادی با تمرکز بر نفت و گاز