وضعیت شبکه برق بهبهان به حالت عادی برگشت

وضعیت شبکه برق بهبهان به حالت عادی برگشت خوزستان مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان از عادی شدن وضعیت شبکه برق بهبهان بعد از وقوع پدیده مونسون در این شهرستان اطلاع داد.علی خدری در گفت و گو با ایسنا، ضمن اشاره به شرایط آب و هوایی بسیار ناپایدار جوی و با اشاره به اینکه سیل روزهای اخیر خساراتی به شبکه توزیع برق استان وارد کرده است، اظهار نمود: شبکه برق شهرستان بهبهان به علت حجم بارش ها و بارندگی شدید، رعد و برق، بارش تگرگ، آب گرفتگی و سقوط درختان روی شبکه توزیع، گرفتار مشکلاتی شد.

وی اضافه کرد: قطعی فیدرهای فوق توزیع، سقوط پایه ها و ترانسفورماتورها و خسارت به شبکه توزیع برق همچون خسارات وارد شده به مناطق بود که منجر به پارگی سیم و قطعی برق برخی مناطق شهری و روستایی شد.

مدیرعامل شرکت توزیع برق خوزستان ضمن اشاره به وقوع طوفان شدید در بهبهان اظهار داشت: طبق گفته هواشناسی سرعت طوفان ۱۲۰ کیلومتر بر ساعت بوده اما در همین شرایط و در جریان این بارندگی سیل آسا، از صبح چهارشنبه ۲۰ گروه عملیاتی از شهرهای مختلف استان برای رفع مشکلات به وجود آمده در این شهرستان به صورت شبانه روزی فعالیت نموده و شبکه برق را به صورت کامل به حالت پایدار برگرداندند و خوشبختانه تا ساعت ۲۰شب شبکه کاملا عادی شد.

خدری اضافه کرد: به دنبال این بارش ها حدود ۳۰ اصله پایه برق سقوط کرد، ۴ دستگاه ترانسفورماتور سوخت و از مدار خارج شد و حدود ۱۲۰۰ متر سیم ریزش و غیرقابل استفاده شدند.

وی افزود: خوشبختانه با تلاش مداوم گروههای عملیاتی، هم اکنون برق کلیه نقاط شهری و روستایی در بهبهان به حالت عادی بازگشته است.

منبع:

1401/05/15
10:02:22
0.0 / 5
177
تگهای خبر: آب , دستگاه , سوخت , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
MIGT انرژی ، توربین، گاز ، ام آی جی تی

migtco.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ام آی جی تی محفوظ است

ام آی جی تی

وبسایت اقتصادی با تمرکز بر نفت و گاز