توضیحی در مورد قطعی برق در بعضی شهرهای خوزستان

توضیحی در مورد قطعی برق در بعضی شهرهای خوزستان خوزستان سخنگوی صنعت برق در جنوب غرب کشور اظهار داشت: در این روزها شبکه برق خوزستان درحال ثبت رکوردهای تاریخی مصرف برق است بگونه ای که در روز پنجشنبه مصرف ۸۷۲۰ مگاوات برق ثبت شده است.کیومرث زمانی در مورد قطعی برق برخی شهرستان های شمال شرق خوزستان اظهار نمود: در این روزها شبکه برق خوزستان درحال ثبت رکوردهای تاریخی مصرف برق است بگونه ای که در روز پنجشنبه مصرف ۸۷۲۰ مگاوات برق ثبت شده است.

به گزارش ام آی جی تی به نقل از ایسنا، وی ادامه داد: این میزان مصرف برق در حالی رخ داد که دمای هوا ۵۳ درجه و در بعضی نقاط رطوبت ۹۰ درصدی بود؛ این شرایط باعث افزایش مصرف برق و پرباری برخی تجهیزات شبکه می شود.

سخنگوی صنعت برق جنوب غرب کشور اظهار داشت: روز جمعه هم مانند روز پیش از آن مصرف برق در خیلی از نقاط بخصوص در شهرستان های ایذه، باغملک و رامهرمز بالا رفت بگونه ای که به علت افزایش مصرف برق و گرم شدن تجهیزات، پست اصلی باغملک برای مدت کوتاهی از دست رفت که بلافاصله همکاران موفق شدند بخش های زیادی از بارهای از دست رفته را با انتقال بار به شرایط عادی برگردانند و مردم برقدار شوند.

زمانی بیان نمود: مشکلی در ایستگاه فوق توزیع نداشتیم و همه ایستگاه های فوق توزیع در مدار بودند اما مشکل در ایستگاه اصلی انتقال برق باغملک رخ داد. هم اکنون در شبکه مشکلی وجود ندارد و آخرین فیدرهای پست باغملک فرعی درحال اتصال است و تا دقایقی دیگر شهرستان باغملک بعنوان آخرین شهری که خاموشی را تجربه کرده بود، به صورت کامل به مدار مصرف برمی گردد.

وی که در یک برنامه تلویزیونی صحبت می کرد، اظهار داشت: در این روزها که دما و رطوبت بسیار بالاست، هر چند تحمل گرما خیلی سخت است اما از مردم می خواهیم به جهت اینکه خاموشی را تجربه نکنند، مصرف برق را کاهش دهند.
1401/05/17
22:29:30
0.0 / 5
195
تگهای خبر: ایستگاه , صنعت , فیدر , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
MIGT انرژی ، توربین، گاز ، ام آی جی تی

migtco.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ام آی جی تی محفوظ است

ام آی جی تی

وبسایت اقتصادی با تمرکز بر نفت و گاز