مدیرعامل شركت آب و فاضلاب استان تهران تاكید كرد

لزوم کمک همه دستگاهها برای پشت سر گذاشتن پاییز نسبتا خشک سال جاری

لزوم کمک همه دستگاهها برای پشت سر گذاشتن پاییز نسبتا خشک سال جاری ام آی جی تی: ام آی جی تی: مدیرعامل آب و فاضلاب استان تهران بر لزوم همراهی و کمک همه دستگاه های اجرائی استان تهران برای پشت سر گذاشتن پاییز نسبتا خشک تاکید نمود.


به گزارش ام آی جی تی به نقل از ایسنا، محمدرضا بختیاری در بیست و چهارمین جشنواره شهید رجائی استان تهران، اظهار داشت: شرایط استان تهران ویژه است، به گونه ای که امسال سومین پاییز خشکسالی را پشت سر می گذاریم و شرایط آبی کشور مناسب نمی باشد. دو سال خشکسالی را پشت سر گذاشتیم که بارندگی ها مناسب نبوده و امسال هم پاییز نسبتا خشکی داریم. پس نیاز است همه دستگاهها کمک کنند که این روزهای سخت پاییز را پشت سر بگذاریم.
وی ادامه داد: شرکت آب و فاضلاب استان تهران با ۱۳ هزار نیرو در گستره تهران تامین کننده ۲۵ درصد آب کل کشور است. باتوجه به جمعیت تهران شرایط ویژه ای وجود دارد که نیروهای توانمندی ظرف سالهای قبل در شرکت آبفای تهران رشد پیدا کرده اند به گونه ای که توانستیم خشکسالی پایتخت را بدون کوچکترین تنش آبی طی نماییم و حتی یک ساعت قطعی آب نداشته باشیم که البته این مهم با همراهی همه دستگاهها و استانداری تهران محقق شده است.
وی افزود: بهترین آب را به لحاظ کیفیت به مردم هدیه شده و با وجود همه سختی ها تابحال کوچکترین خللی ایجاد نشده است. نوع بینشی که در شرکت آب و فاضلاب استان تهران حکمفرما است برگرفته از انگیزه های معنوی برای تامین آب مردم است و همین موضوع است که به همکاران من انرژی می دهد. همکاران من در تهران یک ماه است که بصورت سه شیفت کار می کنند تا ۱۲۰ میلیون متر مکعب کسری آب را تامین کنند. در همین شرایط با ۱۸ اکیپ نیروهای آب و فاضلاب تهران تلاش و همت کردند و در آبرسانی استان همدان کمک کردند تا سرافرازی نظام جمهوری اسلامی ایران در این شرایط محقق شود.
مدیرعامل شرکت آبفای استان تهران با اشاره به این که امسال ۷۰۰۰ میلیارد تومان آبفا در تهران کار اجرائی دارد، اضافه کرد: با وجود همه تنگناها با وجود تحریم های ظالمانه با همراهی و همدلی همه ارکان استان تهران اقدامات بزرگی رقم خورد و در راستای خدمتگزاری مردم قدمهای موثری برداشته شده است. امروز بیش از ۸۰۰ نفر نیروی فنی کارآمد در شرکت آبفای استان تهران فعالیت می نمایند که از مرداد ماه تابحال درگیر فعالت بی وقفه هستند و با بهترین کیفیت مشغول خدمتگزاری هستند.
منبع:

1401/07/25
10:39:01
0.0 / 5
171
تگهای خبر: آب , انرژی , تحریم , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
MIGT انرژی ، توربین، گاز ، ام آی جی تی

migtco.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ام آی جی تی محفوظ است

ام آی جی تی

وبسایت اقتصادی با تمرکز بر نفت و گاز