وزیر نفت:

دولت سیزدهم برای خنثی کردن تحریم به عنوان مهم ترین اسلحه دشمن قدم بر می دارد

دولت سیزدهم برای خنثی کردن تحریم به عنوان مهم ترین اسلحه دشمن قدم بر می دارد به گزارش ام آی جی تی، وزیر نفت اظهار داشت: دولت سیزدهم اقدامات خوبی برای مقابله با تحریم ها انجام داده است که سلطه گران از این مساله احساس خطر می کنند.


به گزارش ام آی جی تی به نقل از ایسنا، جواد اوجی امروز با حضور در مراسم راهپیمایی روز دانش آموز اظهار داشت: دیدن جوانان و نوجوانانی که اینطور پای آرمان های نظام و انقلاب ایستاده اند، مایه امیدواری به آینده است و وظایف و مسئولیت های ما را دو چندان می کند. دشمن از ابزار تحریم برای ایجاد فشار روی مردم مظلوم ما استفاده می نماید، اما باید بدانند که تحریم ها دیگر نمی تواند ابزار موثر و کارآمدی برای کنترل ایران و پیشگیری از پیشرفت مردم باشند. ما با تمام توان و با طراحی اقدام های جدی تلاش می نماییم بخش انرژی ایران را ضدتحریم سازماندهی نماییم و از مدار تحریم پذیری دور نماییم.
وی بیان نمود: پیدا کردن شرکای صادراتی خوب در دنیا، یافتن بازارهای جدید، تجربیات خوبی که به دست آورده ایم و افزایش دو چندان روابط با دیگر کشورها بخصوص کشورهای همسایه در دولت سیزدهم سبب شده بازارهای خوب و مطمئنی شکل بگیرد و ارتباطات خوبی با دنیا در قسمت انرژی برقرار شود.
وزیر نفت اظهار داشت: امروز دنیا تشنه انرژی است و ما هم تلاش می نماییم بخش انرژی ایران را تا جای ممکن از مدار تحریم دور نماییم و اقدامات خوبی هم برای مقابله با تحریم ها انجام داده ایم که سلطه گران از این مورد احساس خطر می کنند.
اوجی اضافه کرد: حجم تجارت با همسایگان روز به روز در حال افزایش می باشد و همانطور که رهبر عزیز انقلاب هم فرمودند گره های قدیمی درحال گشوده شدن است.
وی تصریح کرد: دشمن می بیند که کارهای بزرگ و مهمی در این دولت درحال انجام شدن است و دولت به منظور بلااثر کردن و خنثی کردن مهم ترین اسلحه دشمن که تحریم است، قدم بر می دارد. بلااثر شدن اسلحه تحریم برای دشمن و امپریالیسم حاکم بر غرب بطور قطع نگران کننده است.
وزیر نفت اظهار داشت: این راهبرد تازه ایران به لطف خدا کارساز خواهد بود و کارکنان صنعت نفت هم با زحمات و درخشش خود و با برنامه ریزی دقیق و ارتباط با کشورهای جهان و بازارهای مختلفی که نیازمند و تشنه انرژی هستند، برای خنثی کردن این تحریم های ظالمانه و غیرانسانی تلاش می کنند.
منبع:

1401/08/14
14:43:13
0.0 / 5
124
تگهای خبر: انرژی , تجارت , تحریم , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
MIGT انرژی ، توربین، گاز ، ام آی جی تی

migtco.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ام آی جی تی محفوظ است

ام آی جی تی

وبسایت اقتصادی با تمرکز بر نفت و گاز