مدیرعامل شركت ملی پخش فرآورده های نفتی:

افزایش مصرف بنزین الزاما قاچاق نیست

افزایش مصرف بنزین الزاما قاچاق نیست ام آی جی تی: به گزارش ام آی جی تی، مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی اظهار داشت: افزایش مصرف بنزین در نوروز قاچاق سوخت محسوب نمی گردد.به گزارش ام آی جی تی به نقل از مهر، قاچاق سوخت و استفاده از کارت سوخت های شخصی در روزها و هفته های اخیر در صدر اخبار قرار دارد. باآنکه توضیحاتی در ارتباط با این مورد عرضه شده است، اما باز هم سوالاتی در ارتباط با آن وجود دارد که آیا کسانی که بر سهمیه مازاد بنزین نیاز دارند چگونه می توانند از سهمیه مازادی استفاده کنند، علی اکبر نژاد علی مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی در ارتباط با این مورد به مهر می گوید: افرادی که احتیاج به بنزین بیشتری دارند می توانند از بنزین آزاد جایگاه های سوخت از کارت های اضطراری استفاده نمایند.
وی افزود: استفاده از این کارت ها با قیمت نرخ دوم کارت های شخصی محاسبه می شود.
نژاد علی در پاسخ به این سؤال که آیا افزایش مصرف بنزین در شهرهای مرزی در ارتباط با قاچاق بنزین است، اظهار داشت: در روزهای نوروز مصرف بنزین افزایشی می شود و نمی توان آنرا به قاچاق سوخت تعمیم داد.
وی خاطرنشان کرد: باید توجه داشت که مصرف بنزین در روزهای نوروز افزوده می شوند و نمی توان آنرا به قاچاق سوخت حتی در شهرهای مرزی مرتبط دانست.
به گفته این مقام مسئول با وجود مصرف دو تا سه برابری بنزین در روزهای نوروز به همان میزان تعداد مسافران هم افزوده شده است.

1402/02/25
10:38:31
0.0 / 5
249
تگهای خبر: بنزین , سوخت , شركت , قاچاق
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
MIGT انرژی ، توربین، گاز ، ام آی جی تی

migtco.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ام آی جی تی محفوظ است

ام آی جی تی

وبسایت اقتصادی با تمرکز بر نفت و گاز