معاون وزیر نفت:

98 درصد نیازهای صنعت گاز تولید داخلی است

98 درصد نیازهای صنعت گاز تولید داخلی است به گزارش ام آی جی تی، خراسان رضوی مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران با اشاره به این که بیش از 98 درصد نیازهای صنعت گاز در داخل تولید می شود، اظهار داشت: این مساله در تمام عرصه ها وجود داشته و صنعت نفت یک الگو در کشور است.مجید چگینی ظهر امروز ۱۹ بهمن ماه در حاشیه بازدید از رویداد ملی روایت پیشرفت که در محل دائمی نمایشگاه های آستان قدس رضوی مشهد مقدس درحال برگزاری است، اظهار داشت: این رویداد، نمایشگاه اقتدار ملت بزرگ ایران است که بواسطه جانفشانی شهدا به دست آمده و تمام افرادی که برای به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی زحمت کشیدند در این دستاوردها سهیم هستند.

وی اضافه کرد: کشور هر روز مسیر پیشرفت و بالندگی را طی می کند. مردم ایران شایسته ترین مردم بوده و لیاقت اقتدار و خدمت را دارند.

مدیرعامل شرکت گاز ایران اشاره کرد: در صنعت نفت و گاز اقدامات بسیار بزرگی انجام شده و زحمات تمام افراد بعد از انقلاب باعث شده که این صنعت امروز به خود متکی باشد.

چگینی اشاره کرد: مراکز دانشگاهی، شرکت های دانش بنیان، سازندگان داخلی و پارک های علم و فناوری در تلاش هستند که این کشور را با تمام ارزش هایی که دارد به اوج برسانند.

وی با اشاره به این که بیش از ۹۸ درصد نیازهای صنعت گاز در داخل تولید می شود، عنوان کرد: این مساله در تمام عرصه ها وجود داشته و صنعت نفت یک الگو در کشور است.

مدیرعامل شرکت گاز ایران افزود: اگر نگاه منصفانه ای به دستاوردهای انقلاب اسلامی داشته باشیم، متوجه خواهیم شد که واقعا در نزدیکی قله قرار داریم.

چگینی با اشاره به این که دستاوردهای امروز به سبب دغدغه مندی مقام معظم رهبری بوده است، اظهار داشت: افتخار ما این است که رهبری داریم که در تمام ابعاد پیشرو هستند و امیدواریم سایه پرمهر ایشان همیشه بر سر ملت اسلامی باشد.

وی افزود: بخش کوچکی از دستاوردهای شرکت ملی نفت ایران در رویداد ملی روایت پیشرفت به معرض نمایش گذاشته شده است.

معاون وزیر نفت اشاره کرد: قبل از انقلاب اسلامی رشدهای حوزه نفت و گاز کمتر از یک درصد بود اما امروز توانسته ایم رتبه نخست پوشش گازرسانی در دنیا را کسب نماییم.

پایان پیاممنبع:

1402/11/20
15:32:33
0.0 / 5
161
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
MIGT انرژی ، توربین، گاز ، ام آی جی تی

migtco.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ام آی جی تی محفوظ است

ام آی جی تی

وبسایت اقتصادی با تمرکز بر نفت و گاز