با كاهش ذخایر نفت آمریكا؛

قیمت نفت افزایش یافت

قیمت نفت افزایش یافت ام آی جی تی: قیمت نفت در معاملات امروز بازارهای جهانی با انتشار گزارشی در خصوص این كه ذخایر انبارهای نفت آمریكا در هفته گذشته كاهش یافته است، بالا رفت.به گزارش ام آی جی تی به نقل از مهر به نقل از رویترز، روز چهارشنبه با انتشار گزارشی در خصوص این كه ذخایر انبارهای نفت آمریكا در هفته گذشته كاهش یافته است، بالا رفت. همینطور تحلیل گران اخطار دادند كه اوج گرفتن تولید آمریكا و افت فصلی در میزان تقاضا، بزودی بر قیمت نفت فشار وارد خواهد نمود.
در ساعت ۱۳: ۰۰ به وقت تهران روز چهارشنبه، قیمت نفت خام برنت، بنچ مارك بین المللی نفت خام، با ۵۸ سنت یا ۰.۹ درصد افزایش نسبت به قیمت بسته شده قبلی خود، به بشكه ای ۶۷.۴۴ دلار رسید.
قیمت نفت خام نیمه سنگین تگزاس غرب آمریكا، دابلیوتی آی، برای هر بشكه به ۶۳.۸۸ دلار رسید كه ۴۹ سنت یا ۰.۸ درصد از قیمت بسته شده قبلی آن بالاتر است.
بازار با گزارش موسسه سوخت آمریكا (ای پی آی) در روز سه شنبه تقویت شد. این گزارش نشان می داد كه از میزان ذخایر نفت خام آمریكا ۱.۱ میلیون بشكه در هفته منتهی به ۲ فوریه، كم شده است و میزان كل ذخایر به ۴۱۸.۴ میلیون بشكه رسیده است.
این درحالی است كه تحلیل گران اخطار می دهند در انتها فصل زمستان نیم كره شمالی و آغاز عملیات تعمیر و نگهداری پالایشگاه ها، تقاضا برای نفت كاسته می شود.از سوی دیگر اداره اطلاعات انرژی آمریكا اعلام نمود كه انتظار دارد در سال ۲۰۱۸ متوسط تولید نفت روزانه آمریكا به ۱۰.۵۹ میلیون بشكه افزایش یابد و سپس در سال ۲۰۱۹ به ۱۱.۱۸ میلیون بشكه در روز برسد

1396/11/21
14:00:02
5.0 / 5
4705
تگهای خبر: تولید , قیمت نفت , نفت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
MIGT انرژی ، توربین، گاز ، ام آی جی تی

migtco.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ام آی جی تی محفوظ است

ام آی جی تی

وبسایت اقتصادی با تمرکز بر نفت و گاز