دیدار وزیر انرژی روسیه با وزیر خزانه داری آمریكا درباره بازار نفت

دیدار وزیر انرژی روسیه با وزیر خزانه داری آمریكا درباره بازار نفت ام آی جی تی: وزیر انرژی روسیه، الكساندر نواك اظهار داشت كه با وزیر خزانه داری آمریكا، استیون منوچین دیدار كرده است تا در مورد مسائل مربوط به انرژی و تحریم های آمریكا ضد روسیه گفتگو كند.به گزارش ام آی جی تی به نقل از مهر به نقل از رویترز، سه شنبه شب، وزیر انرژی روسیه، الكساندر نواك اظهار داشت كه با وزیر خزانه داری آمریكا، استیون منوچین دیدار كرده است تا در مورد مسائل مربوط به انرژی و تحریم های آمریكا ضد روسیه گفتگو كند.
روسیه یكی از بزرگترین تولیدكنندگان نفت و گاز جهان است و ایالات متحده از تولیدكنندگان انرژی جهان خواسته است برای جلوگیری از افزایش قیمت ها، تولید نفت خویش را بالا برند.
نواك در كنفرانس خبری در واشنگتن اظهار داشت: ما دیدار كردیم. ما در مورد مسائل انرژی و سایر مسائل گفتگو كردیم. ما در مورد سوالاتی كه در مورد تحریم ها مطرح بود هم مختصرا بحث كردیم. ما نمی توانیم به سادگی از كنار این مسائل دشوار عبور نماییم و ازاین رو در طول گفتگوی خود هم به آنها اشاره كردیم.
نواك همینطور اظهار داشت كه با وزیر انرژی آمریكا، ریك پری هم در مورد همكاری در زمینه انرژی دیدار و گفتگو كرده است.
این دیدارها درحالی انجام شد كه وزیران و مدیران اجرایی انرژی جهان برای كنفرانس سه سالانه گاز جهانی، در واشنگتن گرد هم جمع شده اند. این اجلاس بزرگترین اجلاس صنعت گاز است.

1397/04/07
13:18:00
5.0 / 5
5401
تگهای خبر: انرژی , تحریم , تولید , نفت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
MIGT انرژی ، توربین، گاز ، ام آی جی تی

migtco.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ام آی جی تی محفوظ است

ام آی جی تی

وبسایت اقتصادی با تمرکز بر نفت و گاز