در صورت تایید شورای اقتصاد انجام می شود

تعویض یك میلیون كولر گازی غیر استاندارد

تعویض یك میلیون كولر گازی غیر استاندارد ام آی جی تی: سخنگوی صنعت برق از طرح تعویض یك میلیون دستگاه كولر گازی غیر استاندارد با كولرهای استاندارد ساخت ایران اطلاع داد و اظهار داشت: هم اكنون این طرح در حال بررسی و بازنگری است و به محض تصویب شورای اقتصاد وارد مرحله اجرا خواهد شد.محمودرضا حقی فام در گفت وگو با ایسنا، با بیان این كه برای ارزیابی دقیق و كامل این طرح یك مشاور در نظر گرفته شده تا میزان اثربخشی این طرح را در میزان مصرف پیك ارزیابی كند عنوان كرد: اگر منابع مالی با استفاده از شورای اقتصاد برای این طرح در نظر گرفته شود بطور قطع می توانیم این طرح را وارد مرحله اجرا نماییم.

به گفته وی، مجری و ناظر این طرح وزارت نیرو است كه این طرح را در قالب انرژی مناسب به مراجع بالاتر معرفی كرده و تنها مشكل اجرایی شدن آن دریافت تسهیلات و منابع مالی لازم برای اجرای این طرح است.

وی در مورد میزان سرمایه لازم برای اجرای این طرح اظهار داشت: هم اكنون این طرح در دست بررسی قرار دارد و به محض تایید شورای اقتصاد جزئیات آن به صورت كامل اعلام خواهد شد.

به گزارش ام آی جی تی به نقل از ایسنا، همچون سیاست های وزارت نیرو در برنامه ۰۹۸ این است كه در كنار تغییر تعرفه برق برای پرمصرف ها لامپ های LED جایگزین لامپ های پرمصرف و در مناطق گرمسیری كولرهای گازی غیر استاندارد حذف شود.
1397/06/19
13:57:19
5.0 / 5
4792
تگهای خبر: انرژی , دستگاه , صنعت , گاز
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
MIGT انرژی ، توربین، گاز ، ام آی جی تی

migtco.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ام آی جی تی محفوظ است

ام آی جی تی

وبسایت اقتصادی با تمرکز بر نفت و گاز