۱۲۰ میلیارد تومان برای كاهش تلفات برق در تهران

۱۲۰ میلیارد تومان برای كاهش تلفات برق در تهران ام آی جی تی: مدیرعامل شركت توزیع برق تهران از سرمایه گذاری سالانه حدود۱۲۰ میلیارد تومان برای نوسازی شبكه توزیع برق تهران اطلاع داد و اضافه كرد: این سرمایه گذاری به منظور ارتقاء تاسیسات شبكه برق و كاهش تلفات صورت می گیرد.


حسین صبوری در گفت وگو با ایسنا، با بیان این كه كاهش تلفات برق شهر تهران یكی از برنامه های مهم صنعت برق است، اظهار داشت: بر مبنای برنامه ریزی های صورت گرفته قرار شده تا میزان تلفات شبكه توزیع برق تهران به ۶.۴ درصد برسد.

وی با بیان این كه تلفات برق در شهر تهران از سال ۱۳۹۲ كه حدود ۱۰ درصد بود اكنون به ۶.۸ درصد رسیده است، عنوان كرد: مبحث تلفات یك بحث فنی است كه بسته به عوامل مختلفی تولید می گردد.

مدیرعامل شركت توزیع برق تهران اضافه كرد: در فصل تابستان كه میزان مصرف افزایش می یابد تلفات طبیعی شبكه هم افزایش می یابد، بنابراین باید برنامه های متعددی برای كاهش تلفات در نظر گرفته شود.

صبوری با اشاره به اهمیت كاهش تلفات در شبكه برق اظهار نمود: قبل از این مساله علاوه بر كاهش هزینه ها می تواند تاثیرات زیادی را در جهت تقویت شبكه داشته باشد.

چندی پیش هم همایون حائری، معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی اظهار داشت: با برنامه ریزی های و تلاش های انجام شده تابحال تلفات برق از ۱۵ درصد به ۹.۱۰ درصد رسیده و در ادامه روند كنونی در چهار سال آینده تصمیم بر آنست كه این مقدار تلفات به ۹ درصد كاهش پیدا كند.
1397/07/11
11:57:08
5.0 / 5
4565
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
MIGT انرژی ، توربین، گاز ، ام آی جی تی

migtco.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ام آی جی تی محفوظ است

ام آی جی تی

وبسایت اقتصادی با تمرکز بر نفت و گاز