شركت خدمات انرژی بیكر هیوگز اعلام كرد؛

حفاران آمریكایی بیشترین تعداد چاه های نفت دوساله گذشته را بستند

حفاران آمریكایی بیشترین تعداد چاه های نفت دوساله گذشته را بستند ام آی جی تی: این هفته، حفاران آمریكایی بیشترین تعداد چاه نفت خود در بیشتر از ۲ سال اخیر بستند.این اقدام علیرغم آن صورت می گیرد كه ركورد زدن تولید، آمریكا را برای نخستین بار به صادركننده خالص نفت تبدیل كرد.به گزارش ام آی جی تی به نقل از مهر به نقل از رویترز، این هفته، حفاران آمریكایی بیشترین تعداد چاه نفت خود در بیشتر از ۲ سال اخیر را بستند. این علیرغم این صورت می گیرد كه ركورد زدن تولید، آمریكا را برای نخستین بار به صادركننده خالص نفت تبدیل كرد.
طبق اعلام شركت خدمات انرژی بیكرهیوز، وابسته به جنرال الكتریك، در هفته منتهی به ۷ دسامبر، شركت های انرژی آمریكا ۱۰ حلقه چاه نفت تحت حفاری خودرا بستند، كه این بیشترین كاهش تعداد چاه های نفت از ماه می ۲۰۱۶ تا كنون است. بدین سان تعداد كل چاه های فعال آمریكا به ۸۷۷ حلقه، كم شد.
بیش از نیمی از كل چاه های فعال آمریكا در میدان نفتی پرمیان قرار دارند، كه بزرگترین میدان نفت شیل این كشور است. این هفته تعداد چاه های فعال این منطقه ۴ حلقه كم شد و به پایین ترین سطح خود از اوایل نوامبر تا كنون رسید.
این درحالی است كه شركت خدمات مالی آمریكا، كوون اند كو، این هفته اعلام نمود كه شركت های كاوش و حفاری امسال سرمایه گذاری خودرا ۲۳ درصد نسبت به سال قبل افزایش داده اند.
تحلیل گران سیمونز اند كو و متخصصان انرژی بانك سرمایه گذاری آمریكا، پایپر جفری، این هفته پیش بینی كردند كه میانگین تعداد كل چاه های نفت و گاز آمریكا از ۸۷۶ حلقه در ۲۰۱۷، به ۱۰۳۱ حلقه در ۲۰۱۸، در سال ۲۰۱۹ به ۱۰۹۲ حلقه و در سال ۲۰۲۰ به ۱۲۲۷ حلقه، افزایش یابد.


1397/09/18
20:17:22
5.0 / 5
4833
تگهای خبر: انرژی , تخصص , تولید , حفاری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
MIGT انرژی ، توربین، گاز ، ام آی جی تی

migtco.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ام آی جی تی محفوظ است

ام آی جی تی

وبسایت اقتصادی با تمرکز بر نفت و گاز