لزوم شفافیت اقدامات پتروشیمی و پالایشگاه در كاهش آلایندگی

لزوم شفافیت اقدامات پتروشیمی و پالایشگاه در كاهش آلایندگی به گزارش ام آی جی تی فرماندار تبریز بر لزوم شفافیت اقدامات پتروشیمی و پالایشگاه در كاهش آلایندگی این شركت ها تاكید كرد و اظهار داشت: اداره محیط زیست گزارش كامل و جامعی از اقدامات این دو شركت به خصوص پروژه RTO پتروشیمی تهیه و نتایج حاصل از طریق اندازی آنرا مورد ارزیابی دقیق و فنی قرار دهد.


به گزارش ام آی جی تی به نقل از ایسنا، «علیار راستگو» توجه همگان بر مبحث محیط زیست را مورد تاكید قرار داد و اظهار نمود: در وضعیت كنونی كشور و جنگ اقتصادی و تحریم ها، پشتیبانی از واحدهای تولیدكننده و اشتغال زا جزو اولویت همه نهادهاست، اما باید نحوه فعالیت این واحدها در جهت حفاظت از محیط زیست و سلامت مردم صورت گیرد.
وی تصریح كرد: پتروشیمی و پالایشگاه بعنوان قطب سرمایه ای و اشتغال استان محسوب می شوند، اما نباید فعالیت این شركت ها سبب مخاطرات زیست محیطی و سلب آسایش اهالی منطقه شود.
فرماندار تبریز خاطرنشان كرد: بهره جویی از مشاوران زیست محیطی در پتروشیمی و پالایشگاه، مبادرت به موقع و اولویت قرار دادن پروژه هایی كه در جهت كاهش آلایندگی واحدهای مختلف است، باید به صورت جدی در دستور كار این شركت ها قرار گیرد.1397/10/03
17:59:28
5.0 / 5
4509
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
MIGT انرژی ، توربین، گاز ، ام آی جی تی

migtco.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ام آی جی تی محفوظ است

ام آی جی تی

وبسایت اقتصادی با تمرکز بر نفت و گاز