زنگنه خبر داد؛

مجوز سران قوا برای عرضه ۳ میلیون بشكه نفت در بورس

مجوز سران قوا برای عرضه ۳ میلیون بشكه نفت در بورس به گزارش ام آی جی تی وزیر نفت، با اشاره به اینكه شاید هفته آینده عرضه مرحله سوم نفت در بورس صورت گیرد، اظهار داشت: سران قوا مجوز دادند سه میلیون بشكه نفت در بورس ارائه شود و امكان خرید صد درصد ریالی آن هم فراهم گردید.به گزارش ام آی جی تی به نقل از خانه ملت، بیژن نامدار زنگنه با اشاره به فروش دو مرحله ای نفت در بورس، اظهار داشت: گزارش این دو مرحله فروش به شورای عالی اقتصادی قوای سه گانه عرضه و مجوز جدید از سران سه قوه برای مرحله جدید فروش نفت در بورس دریافت شد.
وزیر نفت با اشاره به اینكه بزودی اطلاعیه ای درباره مرحله سوم فروش نفت در بورس صادر می گردد كه شاید هفته آینده این عرضه رخ دهد، اضافه كرد: در این راستا مجوز لازم از سران سه قوه دریافت شده تا ۳ میلیون بشكه نفت در بورس به صورت صد درصد ریالی با ارز ثنا به فروش برسد.
اگر فردی به خرید ارزی نفت در بورس تمایل داشت نفت به صورت ارزی به این شخص عرضه و اگر فردی به خرید ریالی نفت تمایل داشت عرضه به صورت ریالی انجام می گردد.
خریداران نفت در بورس توانسته اند طلای سیاه را صادر كنند
زنگنه اظهار داشت: اگر فردی به خرید ارزی نفت در بورس تمایل داشت نفت به صورت ارزی به این شخص عرضه و اگر فردی به خرید ریالی نفت تمایل داشت عرضه به صورت ریالی انجام می گردد.
عضو كابینه دولت دوازدهم، با اشاره به وضعیت فروش نفت های خریداری شده در بورس، خاطرنشان كرد: خریداران نفت در بورس توانسته اند طلای سیاه را صادر كنند و مشكلی در این زمینه وجود نداشته است.


1397/10/06
14:54:13
5.0 / 5
5068
تگهای خبر: مجوز , نفت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
MIGT انرژی ، توربین، گاز ، ام آی جی تی

migtco.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ام آی جی تی محفوظ است

ام آی جی تی

وبسایت اقتصادی با تمرکز بر نفت و گاز