مدیرعامل آبفا خوزستان خبرداد

ورود تصفیه خانه فاضلاب شرق اهواز به مدار

ورود تصفیه خانه فاضلاب شرق اهواز به مدار خوزستان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان اظهار داشت: تصفیه خانه فاضلاب شرق اهواز وارد مدار شده است و الان در مرحله تست قرار دارد.محمدرضا کرمی نژاد در جلسه بررسی پروژه های آب و فاضلاب خوزستان که امروز، سوم مهرماه با حضور ویدیو کنفرانسی وزیر نیرو برگزار شد، اظهار نمود: قرارداد قرارگاه خاتم برای اجرای طرح های فاضلاب استان از ۲۸ تیرماه امسال منعقد شد و این قرارگاه از اوایل مردادماه شروع به کار کرد.

به گزارش ام آی جی تی به نقل از ایسنا، وی ادامه داد: هم اکنون قرارگاه در چهار جبهه کاری همچون راه اندازی میکروتونل، ایستگاه های پمپاژ و همین طور اجرای خطوط، فعال است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان اشاره کرد: تصفیه خانه فاضلاب شرق اهواز وارد مدار شده است و الان در مرحله تست قرار دارد.

کرمی نژاد با اعلان اینکه تصفیه خانه فاضلاب شرق اهواز ظرفیت تصفیه ۱۱۲ هزار مترمکعب فاضلاب را در شبانه روز دارد، افزود: هم اکنون این تصفیه خانه ۲۶ هزار متر مکعب فاضلاب دریافت کرده و در مرحله تست قرار دارد.

وی با اشاره به ریزش شبکه های فاضلاب در بعضی از نقاط عنوان کرد: به کمک ۳۳ شرکت پیمانکاری در قالب ۳۰ قرارداد، نقاط ریزشی فاضلاب اهواز درحال اصلاح هستند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان افزود: در اهواز حدود ۱۰۵ کیلومتر شبکه ریزشی داشتیم که از این مقدار، تا حالا ۸۸ کیلومتر اصلاح شده است.

کرمی نژاد اظهار داشت: همین طور در ۵۴ نقطه بحرانی فاضلاب اهواز درحال انجام اقدامات لازم هستیم و پیمانکار نیز برای حل مشکلات این نقاط مشخص شده است.
1400/07/03
18:05:08
0.0 / 5
178
تگهای خبر: آب , ایستگاه , راه اندازی , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
MIGT انرژی ، توربین، گاز ، ام آی جی تی

migtco.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ام آی جی تی محفوظ است

ام آی جی تی

وبسایت اقتصادی با تمرکز بر نفت و گاز