قطع برق ۱۰۸ اداره پرمصرف در اهواز

قطع برق ۱۰۸ اداره پرمصرف در اهواز خوزستان مدیرعامل شرکت توزیع برق اهواز از قطع برق ۱۰۸ مشترک اداری و تجاری پرمصرف در اهواز اطلاع داد و اظهار داشت: این بخش ها الگوی مصرف را رعایت نکردند.عبدالحمید عباس شیاری در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: با عنایت به شرایط حساسی که در زمینه مصرف برق وجود دارد، رعایت دستورالعمل ابلاغی مصرف برق ادارات، در خصوص کاهش ۳۰ درصدی برق در ساعات اداری و ۶۰ درصدی بعد از وقت اداری ضروریست.

وی اضافه کرد: در این حوزه امروز، هشتم تیرماه برق ۱۰۸ مشترک اداری و تجاری پرمصرف در اهواز به علت عدم رعایت الگوی مصرف قطع شد.

مدیرعامل شرکت توزیع برق اهواز اظهار داشت: پایش ۲۴ ساعته ساختمان های اداری و تجاری در سطح کلانشهر اهواز در دستور کار قرار گرفته است و با بخش هایی که الگوی مصرف را رعایت نکنند برخورد می شود.

به گزارش ام آی جی تی به نقل از ایسنا، در هفته های اخیر و با عنایت به افزایش دمای هوا و ناترازی تولید و مصرف برق، برق مشترکان اداری و تجاری که الگوی مصرف را رعایت نکنند قطع می شود. برپایه اعلام شرکت توزیع برق اهواز ساعت پیک یا اوج مصرف برق در کلانشهر اهواز از ساعت ۱۲ تا ۱۸ و از غروب آفتاب تا ساعت ۲۳ است و در این ساعات رعایت الگوی مصرف بسیار حائز اهمیت می باشد.
1401/04/09
11:58:42
0.0 / 5
181
تگهای خبر: تولید , شركت , مشترك
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
MIGT انرژی ، توربین، گاز ، ام آی جی تی

migtco.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ام آی جی تی محفوظ است

ام آی جی تی

وبسایت اقتصادی با تمرکز بر نفت و گاز